Rezultate te kerkimit per termin: +Zhejani

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] zhejani / docs[0] 20 / hits[0] 27 /
Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes
  • 2017-10-01

Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes

Ardenisa Hila është një nga dhjetra të rinj që kanë përfituar nga projekti i PNUD për vetëpunësimin. Ideja e saj për të kultivuar kunguj dekorativë ishte një ndër më interesantet që u propozua gjatë fazave të aplikimit. Është në fillesat kultivimit të kungujve dhe duket se gj

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

Shkodranët sfalin as në derbi
  • 2011-12-19

Shkodranët sfalin as në derbi

Tërbuni Vllaznia 0-2 Tërbuni: Grrela, Lari, Rahova, Lula, Sufaj, Vuçaj, Laja, Gjeka (Bejtja 65), Guri, Vrinca, Kapaklija Tr. R. Piraniqi. Vllaznia: Harlicaj, Axhani, Ruqi, Gurishta, Pjeshka, D.Hasa (G.Hasani 50), Borshi, Çinari ,Kalaja, Dyca (Kozmaj 65′), A. Hasani (Kabuni 55). Tr: N.Zheja

No Pic available
  • 2011-12-15

Ngjeshet kreu, 4 skuadra janë për titull

Vllaznia sfiton dot me Shkëndijën  Humbja e Tiranës në Vlorë është shoqëruar më barazimin e Vllaznisë në shtëpi me Shkëndijën e Tiranës. Flamurtari shfaqet në vendin e tretë   Vllaznia – Shkëndija T.      1-1 Vllaznia: Harlicaj, Ruqi, Pjeshka, Gurishta, Ramaj (Zogu 60)

Çaku: Vllaznia kampione, sërish pretendente
  • 2011-11-23

Çaku: Vllaznia kampione, sërish pretendente

Nga Gjergj Kola Ndonëse nga grupi i vjetshëm i 17-vjeçarëve janë larguar 17 futbollistë, Vllaznia kërkon të ruajë traditën e titujve Vllaznia prej tri sezonesh është kampione e vendit me 17-vjeçarët. Një dominim absolut i këtij ekipi i shoqëruar edhe me nxjerrjen e disa elementëve

No Pic available
  • 2011-11-21

Ndalet Tirana, Vllaznia edhe më pranë

Në derbin e kryeqytetit mes Shkëndijës Tr. dhe Tiranës nuk ka fitues, ndërsa Shkodranët fitojnë bindshëm në Durrës me Shkëndijën Dr. Humbet edhe Dinamo   Ndalet Tirana, vërshim mjeshtëror Tirana Shkëndija Tr. 1-1 Tirana: Saraçi, Cake, Jonuzi, F. Llagami (Karameto 54), Tabaku, Kurti

No Pic available
  • 2011-05-23

Akademia e futbollit Vllazniakampion Shqipërie në tregrupmosha të Superligës

SHKODËR- Dita e sotme është kthyer në një festë për futbollin shkodran. Tre ekipe të Akademisë së Futbollit Vllaznia, ai U-15, U-17 dhe U-19 për kategorinë Superiore të futbollit shqiptar janë shpallur kampionë të Shqip&