Rezultate te kerkimit per termin: +Zheji

Meta: total 807 / total_found 807 / time 0.000 / keyword[0] zheji / docs[0] 807 / hits[0] 2184 /
Sherr në studion e Zhejit/ Aktori  Gazetarit: Mos më ndërprit, të betohem do të
  • 2019-04-05

Sherr në studion e Zhejit/ Aktori Gazetarit: Mos më ndërprit, të betohem do të

Aktori Laert Vasili, ka debatuar ashpër me gazetarin Gentian Gaba në studion e 360 Gradë, ndërsa e ka paralajmëruar se nëse e ndërpret do ti kthehet ashpër. Vasili ndërsa ironizoi me drejtuesin e emisionit Artur Zheji, lidhur me termin sondazh, iu kthye ashpër Gabës. Mos më ndërprit, se

PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE
  • 2019-03-28

PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE

Nga Artur ZHEJI Presidenti kinez Xi Jinping, me turin e tij Europian solli në sipërfaqe një parashtrim dhe një iluzion të ri në kontinentin kolosal, që mbiquhet Euro-Azia Ai zbarkoi në Romë e më pas në Paris, me një dosje plot projekte dhe me parakontrata të gatshme që tringëllojnë q

Diplomati: Nëse Rama sdo e kishte rikandiduar Veliajn, PS do ishte ndarë
  • 2019-03-26

Diplomati: Nëse Rama sdo e kishte rikandiduar Veliajn, PS do ishte ndarë

Diplomati Agim Nesho ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin 360 Gradë, teksa u pyet nga moderatori Artur Zheji nëse Erion Veliaj do të ishte një udhëheqës më i mirë se Edi Rama në Partinë Socialiste. Nesho e cilësoi Veliaj një Rama të dytë duke thënë se kopja nuk është

Zotërinjtë e drogës, analisti i njohur tregon Shqipërinë në Tv italian
  • 2019-03-25

Zotërinjtë e drogës, analisti i njohur tregon Shqipërinë në Tv italian

Gazetari, autori dhe moderatori i emisionit 360 Gradë, Artur Zheji në një intervistë për Tg2, teksa ka komentuar krizën politike në vend dhe përballjen e opozitës me maxhorancën, ka theksuar se në zgjedhjet e vitit 2017 u deformua më shumë se 20% e votës së shqiptarëve Zheji e ka qua

Kriminelë të arrestuar e liruar, Basha: Video të reja ku bandat kërcënojnë Ramën!
  • 2019-03-05

Kriminelë të arrestuar e liruar, Basha: Video të reja ku bandat kërcënojnë Ramën!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në “360 Gradë” tha se disa kriminelë janë liruar pas arrestimeve për shkak se kanë kërcënuar me video Edi Ramën duke mbushur kutitë e votimit. Sipas tij do të kemi shumë shpejt të zbuluar një tjetër dosje që tregon lidhjet

Qeveri pa Ramën/ Basha ftesë PS: Të zgjidhim krizën për Shqipërinë në BE!
  • 2019-03-05

Qeveri pa Ramën/ Basha ftesë PS: Të zgjidhim krizën për Shqipërinë në BE!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se kriza aktuale do të zgjidhet bashkë me Partinë Socialiste për të rikthyer vlerat evropiane dhe për të futur Shqipërinë në BE. BISEDA: Basha: Kërkesa jonë dhe vullneti ynë politik është

Arrestimi i Dakos, Grida Duma tregon planin e Ramës
  • 2019-02-25

Arrestimi i Dakos, Grida Duma tregon planin e Ramës

Grida Duma ka folur për arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. E ftuar në emisionin 360 Gradë në Ora News tha se do të ndiqet e njëjta strategji që u bë me Saimir Tahirin. Diskutimi Duma: Tani pritet të drejtësia të fillojë të bëjë veprimin. Ajo që kemi besim ësh