Rezultate te kerkimit per termin: +Zhoao +Paulo

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.159Z

Adriano, me regjim në janar

Klubi i San Paolos ka bërë të ditur se me rifillimin e përgatitjeve në janar, do të ndryshojë edhe regjimi i sulmuesit Adriano, i lënë i lirë të festojë gjatë këtyre ditëve. Drejtuesit e klubit i kanë bërë të ditur futbollistit se që nga data 7 janar duhet t‘u nënshtrohet rreg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.257Z

Oraret e ndeshjeve te Brazil 2014

Komiteti Ekzekutiv i FIFA-s ka zyrtarizuar orarin e ndeshjeve të Botërorit “Brazil 2014”. Ndeshja hapëse e aktivitetit ndërkombëtar më të madh për skuadrat përfaqësuese që do të luhet më 12 qershor në San Pau

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.289Z

Nejmar vendos rekord me Santosin

Nejmar bëhet pjesë e historisë së Santosit. Sulmuesi brazilian vendosi një rekord të ri për këtë klub me 104 gola të shënuar duke barazuar Zhoao Paulo dhe Serzhinjo Culapa. Së fundmi, Nejmar vendosi emrin në listën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.149Z

Cerekfinalet nisin me sfiden Ceki-Portugali

Faza çerekfinale e Euro 2012 do të nisë me ndeshjen mes Çekisë dhe Portugalisë. Trajneri i skuadrës luzitane, Paulo Bento shprehet optimist në prag të kësaj përballje duke deklaruar se futbollistët e tij janë përgatitur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.397Z

Euro 2012, ndeshje titanësh, Gjermani-Portugali

Kristiano Ronaldo me shokë do të kërkojnë të hakmerren ndaj formacionit të Johakim Lëvit, për eliminimin e tyre në fazën e një të tetave katër vjet më parë. Gjermania parashikohet ta këtë të plotë skuadr&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.992Z

Mutinjo: Jemi superiorë ndaj Shqipërisë

Mesfushori i Portu galisë, Zhoao Mutinjo, e konsideroi si tepër të rëndësishme ndeshjen me Shqipërinë: "Ne duhet të shfrytëzojmë faktin që do të luajmë në "Aveiro", është një ndeshje me rëndësi jashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.835Z

Portugezët: Duhet durim, Shqipëria luan e mbyllur

Sot në mbrëmje, përballë Shqipërisë, ekipi luzitan do të kërkojë me çdo kusht tre pikët. Dy skuadrat kanë nga 4 pikë, 3 më pak se Danimarka kryesuese, e cila fitoi në Lisbonë 3-2 një muaj më parë. "Na duhet të marrim tre pikët në shtëpi ndaj Shqipërisë", deklaroi mbrojtësi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama