Rezultate te kerkimit per termin: +Zhupan

Meta: total 160 / total_found 160 / time 0.000 / keyword[0] zhupan / docs[0] 160 / hits[0] 203 /
No Pic available
  • 2018-12-20

Fier, qëllohet me breshëri kallashnikovi një automjet i parkuar

Foto ilustruese Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në Fier, ku breshëri plumbash janë lëshuar mbi një automjet të parkuar. Policia njofton se është qëlluar mbi një makinë tip Benz në pronësi të shtetasit A.B, banues në Zhupan, të Fierit. Në datën 19.12.2018, g

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat
  • 2018-12-06

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat

Një 56-vjeçare nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë. Mësohet se shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët që në orën e para të mëngjesit të djeshëm. Bashkëshorti i saj, Besniku tha për gazetën Shqip Online se Liljana ka dalë nga b

Forca e Ligjit, aksion në Fier; shoqërohen 11 persona
  • 2018-10-11

Forca e Ligjit, aksion në Fier; shoqërohen 11 persona

Aksioni Forca e Ligjit ka vepruar sërish në Fier për të arrestuar personat me rrezikshmëri kriminale. Burimet zyrtare raportojnë se janë bërë kontrolle të befasishme në lokale, akse rrugore dhe ambiente të ndryshme. Gjatë kontrolleve u shoqëruan për verifikim 11 persona kryesisht me p

Aksident në Fushë Krujë e Fier; Vdes 40-vjeçarja, i riu rëndë në spital (EMRAT)
  • 2018-05-05

Aksident në Fushë Krujë e Fier; Vdes 40-vjeçarja, i riu rëndë në spital (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë KrujëTiranë. Mësohet se një kalimtare është përplasur nga nja automjet tip Benz me targa AA222FY pranë vendit të njohur si Larushk. Këmbësorja mori plagë të rënda pasi ajo u tërhoq zvarrë rreth 100 metra nga

Ndërhyri të mbronte pronarin e exchange gjatë grabitjes, ndërron jetë 53-vjeçari
  • 2018-03-03

Ndërhyri të mbronte pronarin e exchange gjatë grabitjes, ndërron jetë 53-vjeçari

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë një prej të plagosurve të grabitjes së një pike këmbimi valutor në Fier. Mësohet se Agur Vrenozi, 53 vjeç nuk i ka mbijetuar plagëve të mara nga autorët e ngjarjes së rëndë, pavarësisht se u soll në kryeqytet për mjekim më të

No Pic available
  • 2017-11-30

Situata e furnizimit me energji elektrike, problem zonat rurale

Moti i keq gjatë natës, me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë shkaktoi avari në disa linja elektrike të OSHEE-së, kryesisht në zonat rurale.  Më herët, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike mori masat, që pas njoftimit nga institucioni i Emergjencave Civile, sipas të

No Pic available
  • 2017-07-05

Dhjetë vatra zjarri në 24 orë, u angazhuan 50 zjarrfikëse dhe 14 automjete

Përgjatë 24 orëve të fundit pati 10 vatra zjarri në pyje në Vlorë, Shkodër, Durrës, Fier dhe Berat me dëme materiale. Emergjencat Civile sqarojnë se shërbimet zjarrfikëse ndërhynë megjithë vështirësitë e terrenit. Për fikjen e flakëve në të gjithë operacionet janë angazhuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama