Rezultate te kerkimit per termin: +Zhvendoset +Ministria

Total: 152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.539Z

Zhvendoset Ministria e Brendshme

brbrPrej disa ditesh zyrat e Ministrise se Brendshme po zhvendosen ne ish-godinen e Ministrise se Kultures Kjo pasi e gjithe ndertesa e Ministrise se Brendshme do i nenshtrohet rikonstruksionit Burime prane ministrise thane se zyrat nuk do te zhvendosen vetem tek ish-Ministria e Kultures por edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.145Z

Transferohet Ministria e Kulturës

Tiranë - Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, ka njoftuar zhvendosjen drejt godinës së re në mjediset e ish-Kinostudios "Shqipëria e Re" në rrugën "Aleksandër Moisiu". Me ardhjen e vitit të ri, Ministria e Kulturës do të ndryshojë edhe logon e saj, ku shfaqet e vizatuar ndërtesa e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.255Z

Radha e pritjes zhvendoset nga Ministria te BE-ja

Te papunet. Foto nga filmi "Amnistia" e Bujar Alimanit  Elsa Demo Politikat e Ministrisë së Kulturës për Projektet e Artit dhe Kulturës ndodhen në një moment tranzitor që e ka vështirësuar bashkëpunimin me individë dhe shoqata që deri dje merrnin mbështetje financiare nga sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.449Z

Ministria Dinamo nuk preket

Sipas tij nuk ka arsye qe klubi aktual te zhvendoset gjekundi por thjesht ministria po merr ne inventar te gjitha objektet ne ambientet e ketij kompleksi. Me vendim te Keshillit te Ministrave Klubi Dinamo i eshte hequr Ministrise se Brendshme dhe i ka kaluar ne administrim Ministrise se Sporteve nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.806Z

Qeveria zhvendos KQZ të ish-Ministria e Mbrojtjes

Komisioni Qendëror i Zgjedhjeve nuk do të jetë më në ambientet e Pallatit të Kongreseve. Me vendim të qeverisë miratuar, të mërkurë datë 30 korrik KQZ do të zhvendoset në godinën e ish-Ministrisë së Mbrojtjes. Në vendimin e qeverisë thuhët se kjo godinë do të kalojë në përgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.015Z

Çështja: Ministria e Mjedisit, zhvendosje në ambientet e ATSH-së

Vendimet e gjykatave në favor të dy pronarëve detyrojnë lëvizjen  ATSH - Agjencia Telegrafike Shqiptare do të vendoset tashmë me godinë brenda ambienteve që administrohen nga Radio Televizioni Publik Shqiptar Reforma - Në agjencinë shtetërore të lajmeve, si pasojë e një reforme të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.018Z

Ministria e Mbrojtjes publikon programin e ceremonise mortore per kapiten Feti Vogli

Ministria e Mbrojtjes bëri me dije për opinionin publik të gjithë programin e ceremonisë mortore të Dëshmorit të Atdheut, kapiten Feti Vogli, i cili ra në krye të detyrës në mision në Kandahar të Afganistanit. Kështu, sipas i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama