Rezultate te kerkimit per termin: +Zhvishet

Total: 1197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.822Z

FOTOT/ Zhvishet Gjelbrona Gashi

Gjelbrona Gashi është një modele e njohur prezerenase. Aktualisht ajo është duke pushuar në Budva. Me këtë rast, Gjelbrona ka postuar disa foto për fansat e saj.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.519Z

VIDEO/ Çfarë tendence! Ajo zhvishet në supermarket

Disa thonë se interneti po i çmend disa njerëz. Kjo mund të thuhet pa frikë për tendencën më të fundit të të rinjve në mbarë botën, e quajtur NekNominate. Pasi konsumon një sasi alkooli, ti sfidohesh nga miqtë që të bësh diçka të çmendur brenda 24 orësh. Gjithçka filmohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.302Z

Zhvishet Victoria Beckham (FOTO)

Share Ajo është nënë e katër fëmijëve. Më të fundit e lindi para gjashtë muajsh. Por, pavarësisht kësaj, një nga femrat më të famshme në të gjithë botën, Victoria Beckham vazhdon që të ketë një formë të shkëlqyer fizike. Këtë gjë 37-vjeçarja e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.629Z

FOTOT/ Një shqiptare zhvishet për Playboy (+18)

Një tjetër shqiptare ka vendosur që të zhvishet për revistën e njohur Playboy në versionin gjermanisht. Ajo është modelja Delfina Aziri, e cila thotë se për herë të parë ka pozuar nudo në një pishinë në Greqi. 19- vjeçarja thotë për revistën se i pëlqen që të bëjë ekspe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.821Z

Roberts refuzon të zhvishet

Emma Roberts kurrë nuk do të “zhvishet” në një film. Aktorja 19 vjeçe – e cila është mbesa e aktores Julia Roberts – është e fortë dhe nuk do të tregoj gjinjtë e saj në filma pavarësisht se “i ka të bukur”. “Nuk do të tregoj trupin tim dhe gjinjtë e mijë në kamer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.409Z

Miley Cyrus rikthehet të zhvishet (FOTO)

Kohët e fundit Miley Cyrus ka qenë shumë pak në vëmendjen e mediave rozë, për zhveshjet e saj. Por, duket se këngëtarja e njohur nuk tërhiqet nga shfaqjet provokuese. Së fundmi ajo ka pranuar që të zhvishet nudo për revistën V.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.888Z

FOTOT/ Zhvishet zëdhënësja e Sali Berishës

Erla Mëhilli ka postuar një foto, ndërsa ka qenë në Gjirin e Lalzit ditën e sotme. Ajo shfaqet aty me një monokini. Zëdhënësja e Sali Berishës duket shumë seksi dhe tashmë është në formë shumë të mirë, pas lindjes së fëmijës së parë.    

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama