Rezultate te kerkimit per termin: +Zjarr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.129Z

Zjarr në pyllin e Pishporosë

Pylli e Pishporosë në Vlorë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Nga informacionet e para raportohet se janë djegur disa hektarë pyje. Për shuarjen e zjarrit janë angazhuar forca zjarrfikëse nga Lushnja dhe Fieri, ndërkohë pritet të ndërhyhet edhe nga forcat e ushtrisë. Nuk dihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.340Z

Zjarr në parkun e Dajtit

Zona e mbrojtur e Parkut Kombëtar të Dajtit është përfshirë nga flakët. Ende nuk dihen se çfarë e ka shkaktuar zjarrin dhe as dëmet e shkaktuara. Menjëherë pas lajmërimit kanë mbërritur atje forcat e shërbimit zjarrfikës, të cilët kanë nisur shuarjen e flakëve. Ndërsa Ministria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.514Z

VIDEO/ Kendall është zjarr

Kendall Jenner ka pozuar për kalendarin e revistës Love duke dhuruar disa poza mjaft provokuese. Ajo ka realizuar edhe një video ku shihet më epshndjellëse se kurrë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.646Z

Zjarr në malet e Librazhdit

Dy vatra zjarri janë regjistruar mbrëmë në malet e Librazhdit. Në Parkun Kombëtar të Shebenikut dhe në Malin e Xhyrës, zjarret janë shuar. Por, 4 vatra të tilla zjarri brenda 1 jave po konsiderohen të qëllimshme. Ndaj, shërbimi zjarrfikës ka kërkuar ndihmën e policisë për të iden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.943Z

Elbasan, zjarr në teatrin “Skampa”

Teatri “Skampa”, në Elbasan është përfshirë nga flakët e zjarrit, të cilat kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale. Në katin e dytë të këtij teatri ndodhen studiot e “Ora News”. Fillimisht zjarri ka p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.546Z

Elbasan, zjarr në një apartament

Një apartament është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit. Zjarri i rënë në katin e gjashtë të një pallati ka bërë banorët të kërkojnë ndihmën e zjarrfikësve, të cilët kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për vënien e flakëve nën kontroll. Nuk ka e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.144Z

Zjarr në "Komunën e Parisit"

Zjarr në “Komunën e Parisit”, ne ambientet e nje lokali. Ende nuk ka informacion se kush është shkaku i këtij incidenti dhe a në ka pasoja në viktima apo dëme materiale. Policia dhe zjarrëfikësit ndodhet në vendngjarje dhe po hetojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama