Rezultate te kerkimit per termin: +Zjarrfiksen

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.461Z

Tirana "pushtohet" nga qentë e rrugës

Tirana është pushtuar nga qentë, jo vetem nëpër lagje periferike por edhe në qënder dhe rrugë kryesore, qentë i gjen ngado. Zakonisht kur dalim në rrugë jemi mësuar të kemi kujdes nga makinat, por tashmë duhemi të ruhemi nga qentë e rrugës të cilët nëse kanë uri edhe mund të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.074Z

Çahet tubacioni i kondicionerit, evakuohen punonjësit e ALUIZNI-t Durrës

Një alarm për rrjedhje gazi në zyrat e Aluizni-t në Durrës ka angazhuar prokurorinë, policinë dhe zjarrfiksen e qytetit. Fillimisht ka qenë drejtoria e policisë së qarkut Durrës, që është njoftuar nga punonjës të Aluiznit për prani të një erës kutërbuese në mjediset e zyrave.&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.089Z

Korce zjarri shkrumbon dy banesa

Dy banesa janë shkrumbuar në lagjen 12 të qytetit të Korcës. Zjarri i rregjistruar gjatë orëve të natës ka përfshirë fillimisht njërën prej banesave privarte dhe më tej flakët janë përhapur duke përfshir&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama