Rezultate te kerkimit per termin: +Zjarri

Meta: total 1000 / total_found 32463 / time 0.014 / keyword[0] zjarri / docs[0] 32463 / hits[0] 51141 /
Itali, vritet në një atentat me armë zjarri shqiptari
  • 2017-06-26

Itali, vritet në një atentat me armë zjarri shqiptari

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në Itali, në një atentat me armë zjarri që është kryer ndaj tij në Kavalermaxhore, një qytezë e vogël në rajonin e Piemontes. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave në të njëjtin atentat, që ka karakteristikat e një larjej

No Pic available
  • 2017-06-25

Krutani shpërndan para për komisionerët dhe vëzhguesit e partisë

 Policia e Durrësit ka nisur procedim penal ndaj një 30 vjeçari banues në Krujë pasi akuzohet se po shpërndante vlera monetare tek persona të ndryshëm, anëtarë të komisioneve, vëzhguesve të subjekteve politik që aderon. Për këtë shkak ka pasur konflikt. “Më datë 24.06.2

No Pic available
  • 2017-06-25

Kapet simpatizanti i PD në Krujë, po u shpërndante para komisionerëve

Vazhdojnë arrestimet për blerje votash. Policia e Krujës ka nisur procedimin penal në ngarkim të një 30-vjeçari, i cili është kapur duke shpërndarë para ditën e djeshme tek komisionerët dhe vëzhguesit. Mësohet se bëhet për një simpatizant të PD-së. Specialistët e Sektorit të Kr

No Pic available
  • 2017-06-25

Të shtëna me armë jashtë një QV në Shëngjin, plagoset eksponenti i LSI

Gazetari i Ora News Elvis Hila raporton për një incident në Shëngjin. Informacionet e para te mberritura ne oren 10:40 flasin për të shtëna me armë jashtë një Qendra Votimi e cila është ngritur në shkollën e Shëngjinit. “Shikoj një gëzhojë arme dhe një person është dërgua

No Pic available
  • 2017-06-25

Të shtëna me armë jashtë QV në Shëngjin, plagoset eksponenti i LSI

Një person që pretendohet  të jetë eksponent i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Shëngjin është lënduar në një incident pranë një qendre votimi në shkollën e Shëngjinit. Gazetari i Ora News Elvis Hila raportoi live për incidentin në Shëngjin. Mësohet se i dëmtuari ësht

No Pic available
  • 2017-06-25

Disa persona konfliktohen me administratorin, grushta e të shtëna me armë

Një konflikt mes disa personave është regjistruar në një lokal në fshatin Novosej të Kukësit. Policia thotë se persona të paidentifikuar janë konfliktuar me fjalë me Administratorin e Njësisë Administrative Shishtavec, shtetasin A.N. Në koflikt është përfshirë edhe vetë pronari i

No Pic available
  • 2017-06-25

Shkodër, qëllohet me armë 22 vjeçari në breg të lumit Buna

Një 22 vjeçar është plagosur me armë zjarri në hyrje të qytetit të Shkodrës në bregun e lumit Buna. Policia lokale thotë se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale R.Th, banues në lagjen Fahri Ramadani në qytetin verior. Shtetasi R. Th, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër dhe fatmir