Rezultate te kerkimit per termin: +Zlatan +Ibrahimovi

Meta: total 1000 / total_found 1108 / time 0.001 / keyword[0] zlatan / docs[0] 2587 / hits[0] 3251 / keyword[1] ibrahimovi / docs[1] 2148 / hits[1] 3644 /
Ibrahimoviç te Milani? Leonardo është optimist
  • 2018-12-10

Ibrahimoviç te Milani? Leonardo është optimist

Pas ditësh të tëra me tentativa, indicie e komente të ndryshme, më në fund është vetë drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, ai që sqaron njëherë e mirë se Zlatan Ibrahimoviç nuk do të kthehet te kuqezinjtë. Në një deklaratë të dhënë në përfundim të ndeshjes Milan-Torino, bra

Leonardo kërkon lojtarë me eksperiencë për rikthimin e Milanit në Champions
  • 2018-11-29

Leonardo kërkon lojtarë me eksperiencë për rikthimin e Milanit në Champions

Rikthimi në Ligën e Kampionëve është mjaft i rëndësishëm për Milanin dhe këtë e kanë të qartë drejtuesit e kuqezinjve, Leonardo e Maldini, që prej kohësh po punojnë për merkaton e janarit. Skuadra ka nevojë për cilësi dhe eksperiencë, aq më tepër tashmë që dëmtimet e kan

Ibra: Çfarë më tha Capello kur erdha tek Juventusi!
  • 2018-11-23

Ibra: Çfarë më tha Capello kur erdha tek Juventusi!

Zlatan Ibrahimoviç dha një intervistë për BBC-në, ku tregoi eksperiencën e tij te Juventusi, të cilën e cilësoi si mjaft të rëndësishme për karrierën e tij. Gjiganti suedez pranoi se pikërisht te bardhezinjtë, nën drejtimin e teknikut të mirënjohur italian Fabio Capello, mësoi se

Rikthim te Milani? Ibrahimoviç: Dua të fitoj me LA Galaxy
  • 2018-11-07

Rikthim te Milani? Ibrahimoviç: Dua të fitoj me LA Galaxy

Zlatan Ibrahimovic shuan në njëfarë mënyre shpresat e tifozëve të Milanit për ta parë me fanellën kuqezi në janar. Sulmuesi suedez, në një prononcim të fundit theksoi se është optimist sa i përket riikthimit te Los Angeles Galaxy sezonin e ardhshëm. Skuadra kaliforniane dështoi të

Gjigandët spanjollë tentojnë afrimin e gjyshit Ibrahimoviç në janar
  • 2018-10-22

Gjigandët spanjollë tentojnë afrimin e gjyshit Ibrahimoviç në janar

Gol dhe një asist në transfertën e Minesottas ku nuk duhej gabuar, me  LA Galaxy që triumfuan 3-1. Zlatan Ibrahimovic vijon të jetë protagonist duke bërë diferencën në fushën e blertë, por njëherazi dhe jashtë saj ku spekulimet më të fundit e asociojnë të ardhmen e tij me një rik

Maldini mirëpret Ibrën: Kampionët, kënaqësi për ekipin
  • 2018-10-14

Maldini mirëpret Ibrën: Kampionët, kënaqësi për ekipin

Edhe Paolo Maldini i ka hapur dyert rikthimit të Zlatan Ibrahimoviçit te Milani, ndërsa tashmë nuk mbetet gjë tjetër. Veçse të pritet janari, për të parë nëse do të realizohet apo jo. Ish kapiteni legjendar i Milanit, tashmë me rol drejtuesi, vlerësoi personalitetin dhe cilësitë e g

Ibra refuzon të luajë në bar sintetik, Galaxy humb thellë
  • 2018-08-19

Ibra refuzon të luajë në bar sintetik, Galaxy humb thellë

Zlatan Ibrahimoviç nuk e ka humbur sensin e protagonizmit, ndonëse tashmë është larg futbollit europian, sepse luan në MLS-në amerikane, me Los Angeles Galaxy. Sulmuesi suedez ka refuzuar të zbresë në fushë në ndeshjen që skuadra e tij zhvilloi në Seatle dhe pa Ibrën në fushë, Galax

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama