Rezultate te kerkimit per termin: +Zonjs

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

"Zonja Shnajder" garon ne OSCAR

Tiran (start)- Filmi shqiptar me regjisor Pirro Milkani dhe Eno Milkani Trishtimi i zonjs Shnajder, sht prfshir zyrtarisht n konkursin e mimit t OSCAR AWARD ACADEMY 2009, pr filmat jo anglishtfols. Pjesmarrja e ktij filmi n kt konkurs prestigjioz sht dshmi e suksesit ku ndodhet filmi shqiptar aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.493Z

SHBA, Liri Berisha takon Zonjën e Parë Michelle Obama

Ekspozita Nënë Tereza, Obama, përgëzime Berishës Gjat hapjes s ekspozits pr Nn Terezn n Kongresin amerikan, bashkshortja e Kryeministrit t Shqipris, zonja Liri Berisha, presidente e fondacionit “Fmijt Shqiptar", u takua me Zonjn e Par t Ameriks, Michelle Obama, bashksho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.634Z

PS: Qeveria, korrupsion në kurriz të shqiptarëve

Partia Socialiste vijon akuzat ndaj qeveris shqiptare. Sipas saj, pavarsisht se qeveria sht zotuar prpara qytetarve t saj dhe partnerve ndrkombtar pr luft kundr korrupsionit, faktet e pamohueshme tregojn se n fakt qeveria sht dukekrejt t kundrtn, duke mbshtetur korrupsionin dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.732Z

Punonjësit e Kontrollit të Barnave dhurojnë gjak

Me nismn e Zonjs Liri Berisha, Presidente e Fondacionit Fmijt Shqiptar punonjs t qendrs s Kontrollit t Barnave i jan prgjigjur pozitivisht krkess pr dhurm gjaku pr fmijt talasemik. Sipas t dhnave n Shqipri jan rreth 500 fmij t prekur nga kjo smundje e rnd dhe duke krahasuar shifrat me nj vit m par k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.241Z

Aksidenti ajror, parlamenti diskuton tragjedinë

Parlamenti polak do t mbaj sot nj seanc t veant plenare ku do diskutohet tragjedia ajrore e s shtuns, q u mori jetn Presidentit polak Leh Kazinski dhe 95 personave t tjer. Ndrkaq, n Varshav ka mbrritur trupi i Zonjs s Par t Polonis, Maria Kazinski. Trupat e tjer pritet t mbrrijn kto dy dit. Ceremoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.391Z

Financat: Rama të marrë të dhënat për ekonominë tek institucionet ndërkombëtare

Nse kryetari i Partis Socialiste do t donte t informohej drejt pr t dhnat e ekonomis shqiptare, ai duhet t drejtohet zyrtarisht pran Ministris s Financave pr t’i marr ato ose pr t rritur besimin e tij mund t’u drejtohet institucioneve ndrkombtare. Kjo kshill i vjen zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.578Z

Reagon Kuvendi: Deputetja e PS-së, Hysi, gënjeu

Drejtoria e Informacionit dhe Dokumentacionit Parlamentar n Kuvendin e Shqipris reagoi dje pas deklaratave t deputetes s Partis Socialiste, Vasilika Hysi, se n votimin n Kuvend rezultonin q kishin votuar edhe Kryeministri Berisha e ministri Meta, kur ata nuk ishin t pranishm. Sipas ksaj drejtor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama