Rezultate te kerkimit per termin: +Zonja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.264Z

Ibra, nga zonja te Zonja. Gati spostimi në Itali

Altin ManallariGruaja e tij, Helena, pritet të shkojë në Milano për të zgjedhur shtëpinë Suedezi pranë rikthimit të bujshëm te Juventusi Vendimi për tu larguar nga Parisi drejt Milanos nuk përjashtohet të jetë një zgjedhje nga vetë Helena Familja Ibrahimoviç është në kërkim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.003Z

Zonja Mubarak dhe zonja Topalli drejtojnë së bashku konferencën e Mesdheut në Kajro

Vizionin dhe angazhimin e përbashkët për rritjen dhe forcimin e rolit të gruas në shoqëri, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e ndau edhe në një takim të veçantë, që i rezervoi Zonja e Parë e Egjiptit, Suzanne Mubarak. Duke shprehur keqardhjen për qëndrimin e shkurtër të zonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.425Z

Zonja Kamerun lë spitalin

Samanta Kamerun, bashkëshortja e kryeministrit britanik, Devid Kamerun ka lënë dyert e spitalit mbretëror “Cornwall”bashkë me vajzën e saj të porsalindur, Florence. Zonja Kamerun pati një lindje të parakohshme nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, që e detyroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.004Z

NJE MINUTE HESHTJE, ZONJA TOPALLI!

Natyrisht ti, zonja Topalli, nuk ke asnjë faj pse një bashkëqytetar i yti 15-vjeçar vdiq në mënyrën më makabre. Ai u mbyt pasi iu shkarkua mbi trupin e njomë një makinë me mbeturina dhe i zuri frymën në vendin ku shkarkohen plehrat e Shkodrës, në sy të së motrës qyqare që e pa të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.015Z

Sophie Kinsella, Zonja e funeraleve

Gazeta ShqipSophie Kinsella Zonja e funeraleve Përktheu: Afërdita Shuteriqi Botoi: Dituria Çmimi: 800 lekë Pushime në vilë Përktheu: Erblina Kërçishta Botoi: Dituria Çmimi: 800 lekë Sophie Kinsella është pseudonimi letrar i Madeleine Wickham. Ajo lindi më 12 dhjetor 1969 në Lond

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.364Z

Zonja e pare dhuron gjak

Zonja e pare Teuta Topi, dhuroi gjak pas apelit te bere per femijen qe kishte nevoje per gjak.Ishin syte femijes ka thene zonja e pare qe me shtyne per te kryer kete akt.Zonja Topi I beri apel gjithe nenave dhe vajzave, si pjesa me e ndjeshme e shoqerise qe te dhurojne gjak per femijet, qe kane nev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.263Z

Tani thirreni zonja West (FOTO)

Ajo ka thyer rekordin e jetëgjatësisë së martesës së saj. Dhe, madje tashmë do të mbajë edhe mbiemrin e bashkëshortit të saj, Kanye West. Këtë gjë Kim Kardashian e ka pohuar vetë me krenari, teksa ka marrë një pasaportë të re. Në të, Kim mban mbiemrin West.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama