Rezultate te kerkimit per termin: +Zoteruesit

Meta: total 67 / total_found 67 / time 0.000 / keyword[0] zoteruesit / docs[0] 67 / hits[0] 69 /
Komisioni hetimor për CEZ/ Përgjigjet e Damian Gjiknurit për pyetjet e deputetëve të PD
  • 2016-12-07

Komisioni hetimor për CEZ/ Përgjigjet e Damian Gjiknurit për pyetjet e deputetëve të PD

Gjate debateve me deputetet e Partise Demokratike, ministri Gjiknuri hodhi poshte akuzat e opozites, duke sqaruar se avokati ka qene pjese e procesit, ka dhene mendimet e tija, nje pjese prej te cilave jane reflektuar dhe se memorandumi te cilit i referohej opozita kishte te bente me shprehjen e

Deshmia e punonjesit te hashashit Me duheshin leke per ilacet e djalit
  • 2016-10-22

Deshmia e punonjesit te hashashit Me duheshin leke per ilacet e djalit

Zbardhen deshmite e dhena dje ne sallen e gjyqit nga pese prej njembedhjete te arrestuarve te se merkures ne operacionin antidroge ne Derven te Krujes ku u sekuestruan 13 tone kanabis sativabr br Pese te arrestuarit e pare punetore ne kapanonin qe gjendej 100 metra larg rruges nacionale thane para

AL Kapone ne Diber ose AL Dibrone
  • 2016-09-29

AL Kapone ne Diber ose AL Dibrone

Transmetuar me 29092016 - 0225 Nga Prof DrKastriot Islamibr br Dibra u konceptua si test nga te gjithe palet Opozita tentoi te rifitonte nje bastion te saj qe nga te gjithe llogaritje politike rezultonte nje objektiv realist Kurse

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO
  • 2016-05-27

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO

ga Ola Xama, BIRN Dokumentet e siguruara nga BIRN dhe intervista me ish ministra dhe zyrtarë të lartë, hedhin dritë mbi mënyrën se si biznesmeni Rezart Taçi përvetësoi qindra milionë dollarë me anë të mashtrimit, evazionit fiskal dhe kredive të këqija, duke shkatërruar kompaninë

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO dhe si përvetësoi Rezart Taçi miliona dollarë
  • 2016-05-27

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO dhe si përvetësoi Rezart Taçi miliona dollarë

Nga Ola Xama, BIRN Dokumentet e siguruara nga BIRN dhe intervista me ish ministra dhe zyrtarë të lartë, hedhin dritë mbi mënyrën se si biznesmeni Rezart Taçi përvetësoi qindra milionë dollarë me anë të mashtrimit, evazionit fiskal dhe kredive të këqija, duke shkatërruar kompaninë

No Pic available
  • 2016-05-20

Pornografia burokratike

Besnikëria ndaj vetvetes dhe moralit është një zgjedhje fakultative që fisnikëron ose njollos individin, por besnikëria ndaj detyrës është gjest i emancipimit profesional, është shprehje e një kulture te çmuar demokratike Le te besojme per nje çast se virtytet njerezore nuk kan

Po e shite voten mos trokit ne bashki
  • 2015-05-17

Po e shite voten mos trokit ne bashki

Transmetuar me 17052015 - 1007 Nga Mentor Kikiabr br Nuk e di se ku dhe nese ka ndodhur por dikush ma tregoi si histori Nje banor kishte shkuar tere nerva te zyrat e komunes dhe kerkonte qe kryetari ti zgjidhte nje problem Gjate diskutimit banori i kujton