Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Kosta

Total: 406
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.492Z

Kosta vdiq, po ne?

Brisida Gjikondi Kushtetua e Republikës së Shqipërisë, Kodi i Procedurave Penale, Kodi Penal Ushtarak, akte ndërkombëtare të ratifikuara me shumë zell e devotshmëri nga shteti shqiptar, ndoshta nuk u zbatuan aq sa duhet nga institucionet përkatëse në rastin e zotit Kosta Trebicka. L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.838Z

Mbyllet çështja për vdekjen e biznesmenit Kosta Trebicka

Prokuroria e Korçës njoftoi sot se vdekja e biznesmenit Kosta Trebicka ishte pasojë e një aksidenti rrugor. Duke shpallur përfundimet e  hetimit, prokurori i rrethit të Korçës, Përparim Vukaj  deklaroi pushimin e çështjes .  Zoti Vukaj  tha se kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.503Z

Vazhdojnë hetimet për vdekjen e papritur të afaristit Kosta Trebicka

Në Shqipëri vazhdojnë hetimet për vdekjen e papritur të afaristit Kosta Trebicka, i cili ishte bërë i njohur për denoncimin e disa veprimeve të paligjshme me armatimet shqiptare. Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama, udhëtoi pasditen e së shtunës me helikopter drejt qytetit të Kor&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.565Z

PD: Kosta mashtroi në Komisionin e Ligjeve

Partia Demokratike sqaroi dje sërish pozicionin e saj, lidhur me rrëzimin e kandidaturës së Vangjel Kostës për në Gjykatën Kushtetuese. Deputeti Eduard Halimi tha në një konferencë për shtyp se kandidati i propozuar nga Presidenti Topi mashtroi Komisionin e Ligjeve, kur u pyet nëse ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.721Z

Kosta i përplas derën Ahmetajt: Po bën gallatë

Mes tyre ka pasur një tension të fshehur e ndonjëherë të hapur për çështjen e kandidatit për Bashkinë e Përmetit. Por tensioni mes deputetit socialist, Vladimir Kosta dhe ministrit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj, vijoi edhe dje në Komisionin e Ekonomisë, kur Kosta i përplasi derën min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.562Z

PD sqaron opinionin publik: Pse s’votuam në Parlament kandidatin Vangjel Kosta Eduart Halimi

Partia Demokratike sqaroi sot opinionin publik për votimin në Parlament të kandidatit Vangjel Kosta. “Kryetari i Grupit parlamentar të PD-së në takime zyrtare me këshilltarin e Presidentit të Republikës (Spiro Peçi) ka siguruar Presidentin se mazhoranca nuk do të sugjerojë asnjë kandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.685Z

Kosta Rika leksion një Italie të dobët, Anglia jashtë Botërorit

Italia-Kosta Rika, 0-1. E pabesueshme, por e vërtetë. Dhe mbi të gjitha, duke parë ndeshjen, ishte e drejtë të mbaronte me këtë rezultat. Sfida që duhej të celebronte madhështinë e Italisë në Botëror, rezulton në një shkatërrim për të kaltrit, ku të gjithë ishin dobët, nga Pra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama