Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Kryeministr

Meta: total 65 / total_found 65 / time 0.000 / keyword[0] zoti / docs[0] 65060 / hits[0] 116717 / keyword[1] kryeministr / docs[1] 228 / hits[1] 264 /
No Pic available
 • 2014-06-09

PDK, Veseli: Qeveri me ekspertë, shumë shpejt koalicioni qeverisës

Kosove- Në selitë e partive politike në Prishtinë gjatë paradites së sotme ka pasur heshtje të plotë, vështirë se takoje drejtues të partive, pavarësisht renditjes që ata kanë pasur, por më vonë rreth orës 13:00 kanë filluar të gjallërohen edhe selitë e partive politike dhe të

No Pic available
 • 2013-12-14

Njeriu i kundërthënieve përballë artistëve me dinjitet

14-12-2013 / Nga Kostaq Xoxa Elsa Lila, përballë Adriatikut, duket se lau një pjesë të mëkatit të saj mirëbesues, kur i dërgoi një mesazh kundërshtimi E. Ramës, për ato pranim-mospranimet e fjalës së dhënë p&e

Rama: Rilindja triumfoi mbi rrënimin; Bregu: Rama vulosi disfatën përfundimtare
 • 2013-06-23

Rama: Rilindja triumfoi mbi rrënimin; Bregu: Rama vulosi disfatën përfundimtare

Selia rozë ka nisur festën e fitores, ende pa nisur procesi i numërimit. Në daljen për mediat Kryesocialisti Rama tha se nga të dhënat paraprake që disponohen, e majta ka fituar zgjedhjet parlamentare. Bazuar mbi të dhënat tona,Rilindja ka fituar mbi rrëninim. E dyta, Aleanca për Shqipë

No Pic available
 • 2013-05-17

Kryeministri Berisha viziton një sipërmarrje të prodhimit të veshjeve në Bilisht dhe bashkëbisedon me punonjës të saj dhe biznesmenë të Devollit  

Gjatë vizitës në Korçë, Kryeministri Berisha vizitoi sipërmarrjen e prodhimit të veshjeve “Industria Ballkanike e Veshjeve” në Bilisht, ku zhvilloi edhe një bashkëbisedim me punonjësit e këtij biznesi dhe sipërmarrës

Kryeministri Berisha viziton një sipërmarrje të prodhimit të veshjeve në Bilisht dhe bashkëbisedon me biznesmenë të Devollit
    
    
     
 • 2013-05-17

Kryeministri Berisha viziton një sipërmarrje të prodhimit të veshjeve në Bilisht dhe bashkëbisedon me biznesmenë të Devollit  

Gjatë vizitës në Korçë, Kryeministri Berisha vizitoi sipërmarrjen e prodhimit të veshjeve “Industria Ballkanike e Veshjeve” në Bilisht, ku zhvilloi edhe një bashkëbisedim me punonjësit e këtij biznesi dhe sipërmarrës

No Pic available
 • 2012-02-18

Nga shakaja e pacipë te tragjedia kombëtare

18-02-2012 / Nga Kostaq Xoxa Profili i zymtë i një aventurieri Tre vjet më parë, më 21 mars 2009, studiuesi F. Radovani botoi në “55-n” një artikull interesant me titullin “Kur studenti Enver Hoxha deklaronte se do të bëhej terrori

No Pic available
 • 2011-11-20

“Kurbani” po katandiset në libër qyfyresh

20-11-2011 / Nga Kostaq Xoxa “Njih vetveten”, - ka thënë Sokrati 400 vite para Krishtit. M’u kujtua ky filozof i lashtësisë, se njeriu që nuk e njeh veten e tij as një thërmijëz është Edi Rama. Në intervistat e ditëv