Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Meta

Total: 5461
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.528Z

Kardinali Ernest Troshani feston 90-vjetorin, Meta: Zoti të bekoftë!

Kardinal Ernest Simoni Troshani feston sot 90-vjetorin e lindjes. Presidenti Ilir Meta, nëpërmjet një postimi në Facebook ka uruar kardinalin, duke e cilësuar si një simbol të rezistencës dhe përkushtimit. Meta i uron jetë të gjatë dhe shëndet. Me rastin e 90-vjetorit të lindjes, i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.770Z

Mprihe pendën, zoti Lame

GJERGJ META Zoti Artan Lame, në shkrimin e tij të datës 1 shtator 2011 në gazetën Shqip, me titull Po të mos ishte Migjeni, mundohet me një gur të vrasë disa zogj: Zotnitë e Shkodrës, Kishën Katolike, priftërinjtë katolikë, poetin e Zanave të Maleve (alias Fishtën) etj. Shkodranët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.394Z

"Ç'kërkon zoti Meta që sillet si me dhentë e Pujos?"

  Ç'kërkon z.Meta? Kjo pyetje ka kohë që po më lodh e nuk po i gjej dot përgjigjen. Ndaj, në pamundësi që ta pyes direkt këtë zotëri, po i drejtohem nëpërmjet gazetës. Pranoj edhe polemikë po qe nevoja. E pse jo, pranoj edhe mendime ndryshe... Para tre vjetësh zotëria n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.638Z

Nga Zoti!

Share Nga Mero Baze Pas një fjalimi që po kalonte 30 minuta, në një sallë të tejmbushur dhe me oksigjen të rralluar, Sali Berisha u këput papritur. Ata që kishin nerva të shikonin fjalimin e tij në TV, panë fytyrën e tij të tendosur, duart e hapura fort anash po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.282Z

Meta: Qeveria, braktisi bujqesine

Kryetari i LSI-se, Ilir Meta, ishte ne nje takim me banore te Fushe-Krujes, ku prezantoi kandidatin per deputet Agim Xheka. Nen slloganin eshte koha per veprim zoti Meta tha se Shqiperia kerkon nje politike qe punon per Shqiperine. Zoti Meta tha se Shqiperia ka hyre ne krize nga i njejti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.403Z

Meta: Opozita te bashkepunoje

Megjithese gjysmen e pare te 2009-es ishte ne opozite, per zevendeskryeministrin dhe ministrin e Jashtem Ilir Meta, bilanci diplomatik i vendit nuk mund te perkufizohet ndryshe vecse si viti i arritjeve te medha per shqiptaret. Duke vecuar anetaresimin e Shqiperise ne NATO dhe marrjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.277Z

Nga Gjergj Meta / Bagëtia pjell zoti Imami, gruaja lind

Nga Gjergj Meta Kur pashë sot në mëngjes, në shtypin online, deklaratën e Arben Imamit thënë dje në emisionin Opinion të Gazetarit Blendi Fevziu, rreth grave që nuk kanë bërë asgjë, por kanë lindur nga dy tre fëmijë dhe janë futur në listat e kandidatëve, menjëherë mendova nën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama