Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Nano

Total: 2144
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.743Z

Prapë Nano, zoti Arvizu ?!

NIKOLLE LESI Dje shkova në qytetin tim, në Lezhë. Krejt rastësisht u gjenda mes një grumbulli njerëzish, të cilët i njoh prej vitesh, kur isha 12 vjet deputet i tyre. U gjenda ngushtë prej pyetjeve të tyre, të cilat po mundohem ti jap shkurt, ashtu siç mi thanë, paksa me zemërim: -Ore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.512Z

Fatos Nano: Rama, shumë i zoti, për tu vetëshkatërruar

Fatos Nano sfidon Edi Ramën duke e ironizuar atë se është shumë i zoti për tu vetëshkatërruar. Ky reagim i Nanos ka ardhur si një koment për një shkrim të Artur Zhejit. Më poshtë shkrimi i plotë i portalit të Artur Zhejit për sfidën që Nano i ka bërë Ramës. Duke komentuar, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.402Z

Sot ne oren 11.30 kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano u dekretua nga presidenti i Republikes Alfred Moisiu si kryeminister i ri i vendit. Zoti Fatos Nano ka filluar konsultimet per formimi

Sot ne oren 11.30 kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano u dekretua nga presidenti i Republikes Alfred Moisiu si kryeminister i ri i vendit. Zoti Fatos Nano ka filluar konsultimet per formimin e kabinetit te ri qeveritar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.233Z

Zoti Nano, me vonesë, delegatët ikën

ROLAND QAFOKU Këtë titull e kam marrë nga një batutë në filmin Shtigje lufte, që është thënë në momentin që personazhi kryesor shkon te çeta partizane me ndihma për të ardhurit nga qyteti, por miku i tij ia kthen se ishte me shumë vonesë, delegatët ikën. Kjo është panorama më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.420Z

Zoti Nano, mirëmbrëma! Mirëmbrëmae mirë se u gjeta. Zoti Nano fillimisht përshtypjet tuaja nga takimi me Sekretarin Pauell? Ishte një takim i natyrshëm për marrëdhënijet shum

Zoti Nano, mirëmbrëma! Mirëmbrëmae mirë se u gjeta. Zoti Nano fillimisht përshtypjet tuaja nga takimi me Sekretarin Pauell? Ishte një takim i natyrshëm për marrëdhënijet shumë të ngushte midis qeverisë së Shqipërisë dhe qeverisrë së Shteteve të Bashkuara të Amer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.609Z

- Zoti Nano dhe zoti Schreder marin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të hyrjes në fuqi të kontratës përfundimtare të Marrëveshjes së Koncesionit të Aeroportit ndërkombetar "Nënë Ter

- Zoti Nano dhe zoti Schreder marin pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të hyrjes në fuqi të kontratës përfundimtare të Marrëveshjes së Koncesionit të Aeroportit ndërkombetar "Nënë Tereza" - Në ditën e dytë të vizitës në Berlin, Kryeministri Fatos Nano është pritur sot në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.520Z

Kryeministri Fatos Nano i ka telefonuar sot Presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, pas hedhjes së një granate në rezidencën e z.Rugova në Prishtinë. Zoti Nano gjatë bisedës telefonike k

Kryeministri Fatos Nano i ka telefonuar sot Presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, pas hedhjes së një granate në rezidencën e z.Rugova në Prishtinë. Zoti Nano gjatë bisedës telefonike ka vlerësuar edhe një herë rolin dhe kontributin e Presidentit Rugova në zhvillimin e demokracis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama