Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Trump

Total: 736
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.468Z

Një mace, një agjent dhe zoti Trump

Nga Enver Robelli Para se të shkruajmë për Donald Trumpin një shënim për krerët e fiseve tona. Ramush Haradinaj, shyqyr i liruar, por jo tamam, të enjten në mbrëmje kishte preferuar të dalë në një lokal të Strassburgut me një person të dënuar nga drejtësia amerikane për fajde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.854Z

Basha uron Presidentin Trump Zoti e ndihmofte ne detyren e tij

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha uroi te premten Presidentin e ri te SHBA-se Donald Trump pas marrjes se detyres se rebrbr brbrUrime Presidentit Trump Zoti e ndihmofte ne detyren e tij Zoti e bekofte miqesine shqiptaro-amerikane shkruan Basha ne rrjetin social Facebookbrbr brbrRepubli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.001Z

Zoti i ka dhënë autoritet Trump që të rrëzojë Kim Jong-Un

Prifti nga Teksasi, Robert Jeffress, ka deklaruar se presidenti i SHBA Donald Trump ka autoritet moral për rrëzuar liderin koreano-verior Kim Jong-Un, shkruan Washington Post. Sa i përket luftës kundër atyre që bëjnë të këqija, Bibla na e thotë qetë: Zoti iu ka dhënë sundimtarëve push

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.504Z

Rama Mos e dashte Zoti qe Trump te zgjidhet President i SHBA VIDEO

Transmetuar me 07042016 - 2214 Kryeministri Edi Rama lutet qe kandidati republikan per president te SHBA-ve Donlad Trump te mos zgjidhet ne kete post Mos e dashte Zoti qe amerikanet ta zgjedhin Trump per president sepse do te ishte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.462Z

Rama Mos e dashte Zoti qe Trump te zgjidhet president i SHBA VIDEO

Transmetuar me 07042016 - 2214 br br Kryeministri Edi Rama eshte lutur qe kandidati republikan per president te SHBA-ve Donlad Trump te mos zgjidhet ne kete postbr br Mos e dashte Zoti qe Amerika ta zgjedh Trump per president ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.712Z

Donald Trump kundër emigracionit të paligjshëm

Manjati i pronave të patundshme Donald Trump, i cili kryeson garën republikane për të marrë emërimin për garën presidenciale 2016, tha sot se emigrantët e paligjshëm do të duhet të largohen nga Amerika, nëse ai zgjidhet president. I pyetur gjatë një interviste për kanalin NBC rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Përplasja Clinton-Trump

Rezultatet e kësaj jave në garën presidenciale amerikane kanë bërë që demokratja Hillary Clinton dhe republikani Donald Trump të dalin, me sa duket, si kandidatët favoritë për të fituar emërimet në partitë e tyre. Kjo gjithashtu i vë ata në një kurs përplasjeje për zgjedhjet e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama