Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.479Z

Zoti Bilja

Nga Edison Ypi Një xhaxha' partizan nuk i mjaftoi për tu bërë spiun. Dëshira për të jetuar pak më mirë, nuk i shpërtheu kurrë. Shoku Bilja në diktaturë bëri pra jetë; ku ishe asgjëkundi, çfarë bëre hiçasgjë. Shoku Bilja u martua në diktaturë. Përveç një rasti kur në autob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.638Z

Nga Zoti!

Share Nga Mero Baze Pas një fjalimi që po kalonte 30 minuta, në një sallë të tejmbushur dhe me oksigjen të rralluar, Sali Berisha u këput papritur. Ata që kishin nerva të shikonin fjalimin e tij në TV, panë fytyrën e tij të tendosur, duart e hapura fort anash po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.888Z

Beni Kryeministrin zoti Kryeminister

Marin Mema - Nuk është vërtet diçka e jashtëzakonshme, aq më tepër për ata që e njohin Kryeministrin shqiptar, i cili në të shpeshtë e përdor foltoren e mbledhjes së qeverisë apo të grupit parlamentar për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.467Z

Shqiptari te Zoti

Amerikani, anglezi dhe shqiptari, krejt rastësisht takojnë Zotin. E pyet i pari amerikani Zotin: -Kur do të bëhet Amerika pa varfëri, pa frikë dhe shtet që të jetojë në paqe? -Për 30 vjet, – i thotë Zoti. Amerikani, nga dëshpërimi, vret veten. I dyti pyet anglezi: -Kur do të bëhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.013Z

Pa zë, Zoti President!

Mirela Kumbaro Parmbrëmë ndoqa në media një fragment nga fjalimi juaj Zoti President. Në prani të grave. Folët për gratë, mirë bëtë. Përmendët dhe episodin dramatik të zonjave të verbra, që u dhunuan bash para derës së kryeministrit dhe para syve tanë. Mirë bëtë. Por dëg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.770Z

Mprihe pendën, zoti Lame

GJERGJ META Zoti Artan Lame, në shkrimin e tij të datës 1 shtator 2011 në gazetën Shqip, me titull Po të mos ishte Migjeni, mundohet me një gur të vrasë disa zogj: Zotnitë e Shkodrës, Kishën Katolike, priftërinjtë katolikë, poetin e Zanave të Maleve (alias Fishtën) etj. Shkodranët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.376Z

Zoti Kryeministër reago!

Zoti Kryeministër reago! Para syve tuaj segmente të Policisë së Shtetit dhe të Prokurorisë po shkelin çdo ditë të drejtat e njeriut. Segmente të Policisë po dhunojnë qytetarë të këtij vendi, po cenojnë të drejtat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama