Rezultate te kerkimit per termin: +Zotin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.918Z

Edhe ateistët dridhen kur shajnë Zotin

Gazeta ShqipNjë grup besimtarësh dhe një grup ateistësh iu nënshtruan një eksperimenti, gjë që zbuloi se emocionet ishin njësoj të larta kur bëhet fjalë për të sfiduar fuqinë mbinatyrore Studimi Mendjet dhe zemrat e ateistëve duket se nuk reagojnë njësoj. Ky është konkluzio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.299Z

Adami pyet Zotin

Në kopështin e Edenit një ditë, njeriu i parë, Adami pyet Zotin i çuditur: -Pse o Zoti im, e ke bërë femrën kaq të bukur? -Që të biesh ti në dashuri me të. –i përgjigjet një zë nga lart. -Po mirë, pse e bëre dhe kaq budallaqe?! -Që edhe ajo të të dashurojë ty biri im... Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.995Z

Turqia: The Simpsons, tallje me Zotin

Këshilli i Lartë i Radios dhe Televizionit (RTUK) në Turqi ka gjobitur televizionin që transmeton serialin vizatimor “The Simpsons”, me motivacionin e blasfemisë duke qenë se “ka tallur Zotin”. RTUK ka vlerësuar si të domosd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.770Z

FOTOT/ Femra me të pasmet më seksi gjen Zotin

Ajo është zgjedhur si Miss BumBum, femra me të pasmet më seksi, në Brazil. Por Andressa Urach për pak vdiq për shkak të operacioneve që kishte kryer për të pasur të pasme perfekte. Pas kësaj ndodhie jeta e saj duket se ka ndryshuar. Ajo thotë se ka gjetur Zotin dhe ëndërron të b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.599Z

Hajde flasim për Zotin

Nga Halil MatoshiQë nga vdekja e Zotit, atij nieçean, njeriu në Perëndim ndien frikë. Sepse është vrasës. Komunizmi e ndaloi Zotin, sepse po ofronte “Parajsën në tokë”. Edhe te shqiptarët, vetëm pas rënies së komunizmit (sidomos në Shqipëri) Zoti nisi të rikthehej bujshëm n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.405Z

Udhëheqës botërorë urojnë zotin Barak Obama

Udhëheqës botërorë dhe qytetarë të thjeshtë po urojnë zotin Barak Obama për inaugurimin e tij si President i 44-t i Shteteve të Bashkuara.  Presidenti francez Nikola Sarkozi tha se qeveria franceze po pret me padurim për të punuar së bashku me zotin Obama dhe siç tha zoti Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.968Z

FOTOT/ Armina poston të pasmet dhe falenderon Zotin

E dashura e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani, ka postuar disa foto në plazh, duke ekspozuar të pasmet. Ajo shprehet se duhet të jemi falenderues ndaj Zotit çdo ditë, ndërsa të dashurin nuk e ka me vete.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama