Rezultate te kerkimit per termin: +Zvicren

Meta: total 307 / total_found 307 / time 0.000 / keyword[0] zvicren / docs[0] 307 / hits[0] 379 /
E ke mendjen të rrjepësh popullin, Rama i kthehet komentuesit: Mos shkruaj si i dehur, por
  • 2017-10-09

E ke mendjen të rrjepësh popullin, Rama i kthehet komentuesit: Mos shkruaj si i dehur, por

Prezantimi i platformës online për shqiptarët që kanë probleme, apo cdo lloj ankese lidhur me zyrtarët dhe sjelljen në institucione u pasua me komente të shumta nga ndjekësit e kryeministrit Rama në faqen e tij në FB. “Duke futur mik direkt qeverinë, ju mund dëgjoheni për një s

No Pic available
  • 2016-12-26

Braçe i përgjigjet Dukës: Aga, ty dhe biondin, do tiu shaj nga minuta e parë deri në shtesë

Deputeti i Partisë Socialiste, i njohur si tifoz i zjarrtë i Partizanit, Erjon Braçe, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ndaj deklaratës së presidentit të FSHF-së, Armand Duka, në emisionin Fair Play në televizionin News 24. Duka tha se Braçe është një tifoz i bezdisur, i

Zvicra zoteron rrjetin me te madh te transportit publik ne planet
  • 2016-12-09

Zvicra zoteron rrjetin me te madh te transportit publik ne planet

var fbShare url httpvizionplusalzvicra-zoteron-rrjetin-me-te-madh-te-transportit-publik-ne-planetsize smallbrbrZvicra zoteron tashme rrjetin e transportit publik me te madh te planetit Pergjate vitesh ajo ka forcuar dominimin e saj mbreselenes ndaj shteteve te tjera Ne fund te qershorit 2016 u shen

Meta takon homologen zvicerane
  • 2016-11-19

Meta takon homologen zvicerane

var fbShare url httpvizionplusalmeta-takon-homologen-zviceranesize smallbrbrRoli i Diaspores shqiptare eshte vleresuar edhe nga kryetari i kuvendit Ilir Meta Jo nga samiti i Diaspores por nga selia e kryesise se kuvendit Meta ka shfrytezuar takimin me kryetaren e keshillit kombetar te Zvicres Chris

Dy shqiptare kapen me 325 kg marijuane ne Itali
  • 2016-11-08

Dy shqiptare kapen me 325 kg marijuane ne Itali

Transmetuar me 07112016 - 2003 Ne Lecco qytet italian afer kufirit me Zvicren policia lokale njoftoi sot zbulimin e nje sasie te konsiderueshme lende narkotike dhe arrestimin e dy shqiptarevebr br Emin Deliallisi e Alban Kasemi qe shikoni ne fotot qe

Letra prekese e babait te Granitit Kerkojini falje sepse e keni fyer
  • 2016-09-09

Letra prekese e babait te Granitit Kerkojini falje sepse e keni fyer

br br br br Nje  nga pjesetaret e familjes Xhaka graniti ditet e fundit ka qene ne furine e sulmeve te tifozeve shqiptare se nuk zgjodhi kombetaren e Kosoves por te Zvicresbr br Por te gjithe shqetesimin e ka percjelle edhe familja e tij Keshtu qe i ndodhur ne nje presion te tille i ati i d

FIFA sqaron Ja futbollistet qe nuk mund te luajne per kete kombetare
  • 2016-09-08

FIFA sqaron Ja futbollistet qe nuk mund te luajne per kete kombetare

br br br br FIFA ka publikuar ne faqen e saj te internetit nje lajm sqarues per situaten e futbollisteve me origjine kosovare qe kane perfaqesuar me pare skuadra te tjera kombetare dhe tani duan te zgjedhin ate te Kosovesbr br FIFA e fillon sqarimin e saj duke bere te ditur se Federata e Futbo