Rezultate te kerkimit per termin: +Zvicres

Meta: total 922 / total_found 922 / time 0.000 / keyword[0] zvicres / docs[0] 922 / hits[0] 1237 /
No Pic available
  • 2017-07-21

Emergjenca në bujqësi, Braçe e Panariti përplasen sërish

Vijon përplasja mes deputetit Erjon Braçe dhe ministrit të Bujqësisë në largim Edmond Panariti. Deputeti Braçe tërheq vëmendjen nga bujqësia një sektor të cilën e quan emergjente pasi fermerët shqiptarë u mbytën me çmime nën kosto, dhe shigjeton ministrin e LSI-së, Panariti. A e d

Debuton Armando Sadiku
  • 2017-02-05

Debuton Armando Sadiku

p styletext-align justifyNis ne menyren me te keqe te mundshme aventura me Luganon per Armando Sadikun dhe Paolo Tramexanin Skuadra e sulmuesit te kombetares shqiptare eshte mundur keqas ne Bazel ndaj vendasve me rezultatin 4-0 Ne ndeshjen e pare te fazes se dyte te kampionatit zviceran te futbolli

Ngrihet Keshilli Konsultativ per te nderlidhur qeverisjen qendrore me ate vendore
  • 2017-01-19

Ngrihet Keshilli Konsultativ per te nderlidhur qeverisjen qendrore me ate vendore

brbrje Keshill Konsultativ i ri do te sherbeje qe nga dita e sotme si nje platforme per dialog midis qeverise qendrore dhe autoriteteve vendore duke e vene Shqiperine midis pak vendeve me te avancuara te Keshillit te Evropes me nje institucion te tillebrbr brbrPer here te pare ne Shqiperi qeverisja

E bujshme Barcelona do Taulant Xhaken ne Kamp Nou
  • 2016-12-16

E bujshme Barcelona do Taulant Xhaken ne Kamp Nou

var fbShare url httpvizionplusale-bujshme-barcelona-do-taulant-xhaken-ne-kamp-nousize smallbrbrLevizje befasuese dhe e bujshme e Barcelones qe mund te perfshije ne radhet e veta edhe nje mesfushor te Kombetares se Shqiperise si Taulant Xhaka Sipas asaj qe shkruahet nga faqja Sportskeedacom trajneri

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

No Pic available
  • 2016-12-10

Champions League zyrtarisht me fytyre te re nga 2018-a

var fbShare url httpvizionplusalchampions-league-zyrtarisht-me-fytyre-te-re-nga-2018-asize smallp styletext-align justifyTashme ka marre gjithcka forme zyrtare Champions League do te vije me format te ri duke nisur nga viti 2018 Komiteti Ekzekutiv qe eshte mbledhur kete te premte ne Nyon te Zvicres

Zvicra zoteron rrjetin me te madh te transportit publik ne planet
  • 2016-12-09

Zvicra zoteron rrjetin me te madh te transportit publik ne planet

var fbShare url httpvizionplusalzvicra-zoteron-rrjetin-me-te-madh-te-transportit-publik-ne-planetsize smallbrbrZvicra zoteron tashme rrjetin e transportit publik me te madh te planetit Pergjate vitesh ajo ka forcuar dominimin e saj mbreselenes ndaj shteteve te tjera Ne fund te qershorit 2016 u shen