Rezultate te kerkimit per termin: +Zyber +Hallulli

Meta: total 329 / total_found 329 / time 0.000 / keyword[0] zyber / docs[0] 769 / hits[0] 1230 / keyword[1] hallulli / docs[1] 420 / hits[1] 654 /
Fëmijët jetimë pushime në Velipojë, Rama: Risi e këtij sezoni (Video)
  • 2018-08-07

Fëmijët jetimë pushime në Velipojë, Rama: Risi e këtij sezoni (Video)

Fëmijët e qendrave të përkujdesit social po pushojnë pranë detit këtë sezon turistik. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Kryeministri Edi Rama shpërndau pamje të aktiviteteve argëtuese të fëmijëve të shtëpisë Zyber Hallulli në Tiranë, të cilët po pushojnë në Ve

Meta pret gjelin për fëmijët e Zyber Hallullit: Më shumë vëmendje ndaj jetimëve
  • 2017-12-30

Meta pret gjelin për fëmijët e Zyber Hallullit: Më shumë vëmendje ndaj jetimëve

Më shumë vëmendje dhe dashuri për fëmijët jetimë, ishte mesazhi që përcolli Presidenti Ilir Meta, gjatë vizitës së shtunën në shtëpinë e fëmijës Zyber Hallulli në Tiranë. Presidenti Meta shoqërohej në këtë vizitë nga kapiteni i Kombëtares kuqezi, Ansi Agolli. Fëmijët jeti

Manastirliu: Spitalet janë në gatishmëri për festa
  • 2017-12-28

Manastirliu: Spitalet janë në gatishmëri për festa

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në një aktivitet festiv të zhvilluar në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli”. Ajo foli për mediat në lidhje me një aktivitet mbarëkombëtar përgjatë gjithë ditës së sotme, i cili vjen nën moton Festat duan

Vijon aksioni për mbjelljen e pemëve të reja, UKT-ja dhuron 500 fidanë dekorativë
  • 2017-12-26

Vijon aksioni për mbjelljen e pemëve të reja, UKT-ja dhuron 500 fidanë dekorativë

Agjencitë dhe institucionet nën varësi të Bashkisë së Tiranës i janë bashkuar nismës së kryebashkiakut Erion Veliaj, për gjelbërimin e kryeqytetit. Së bashku me fëmijët e shtëpisë Zyber Hallulli, Veliaj iu bashkua nismës së UKT-së për mbjelljen e 500 pemëve dekorative në pjes

Veliaj i bashkohet nismës Java e Fëmijëve Jetimë e organizuar nga Presidenti
  • 2017-11-27

Veliaj i bashkohet nismës Java e Fëmijëve Jetimë e organizuar nga Presidenti

Veliaj: Jo paragjykimeve, fëmijët kanë të drejtë të rriten të gjithë njësoj Në vijim të Javës së Fëmijëve Jetimë, që mbahet në 100 vjetorin e Themelimit të Strehës së parë Vorfnore në Shqipëri, institucioni i Presidencës çeli dyert për të mirëpritur fëmijët e Shtëpis

No Pic available
  • 2017-09-02

Veliaj zbulon profesionin e ri, talenti i panjohur i kryebashkiakut të Tiranës

Kryebashkiaku Veliaj ka treguar ditën e sotme një tjetër aftësi të cilën nuk e kishim njohur. Me rastin e  Festës së Kurban Bajramit, kryebashkiaku Veliaj nuk ka hezituar që të përgatisë edhe vetë pica, duke u kujdesur deri në detaje, jo vetëm për pjekjen në furrë, por edhe për a

No Pic available
  • 2017-09-02

Erion Veliaj shpërndan pica

400 banorë në Tiranë dhe banorët e shtëpisë së fëmijës Zyber Hallulli  kaluan një ditë të lumtur në festën e Kurban Bajramit. Ata ishin të përzgjedhurit e bashkisë së kryeqytetit dhe Proper Pizza të cilët kanë ndarë nga ngë në picë më rastin e festës së Bajramit. Pë