Rezultate te kerkimit per termin: +Zyr

Total: 9040
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.567Z

KFOS me zyrë në Shtërpcë

Edhe përfaqësusit e shoqërisë civile do të ketë zyrën e saj edhe në Shtërpcë. Fondacioni Kosovar për Shoqëri Civile (KCSF) në partneritet me OJQ-në Dona, të enjten hapin zyrën e projektit “Fuqizimi i përfshirj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.523Z

Vetëvendosje mbyll zyrën në Junik

Lëvizja Vetëvendosje ka pushuar me aktivitetet e saj në Junik duke mbyllur edhe zyrën. Koordinatori i kësaj dege Avni Ukshini që përfaqëson 27 fshatra e ka konfirmuar për Indeksonline mbylljen e zyrës. Ai për këtë e ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.783Z

Ministri Gashi vizitoi Zyrën Administrative në Veri

Sot, Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi, vizitoi Zyrën Administrative në veri të qytetit të Mitrovicës, me ftesë të shefes së kësaj zyreje, Adrijana Hoxhiq. Në këtë takim njoftues, njëkohësisht ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.465Z

Capital-T prezanton zyrën e re (Foto)

Reperi i njohur Capital-T ka prezantuar zyrën e tij të re. Capo është duke punuar shumë fuqishëm dhe këtë po e vërteton edhe me muzikë edhe me labelin e tij. Reperi së bashku me dajën e tij reperin 2po2, fillimisht krijuan labelin &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.893Z

Hoxhiq: Ndalni sulmet ndaj Zyrës Administrative në veri

Në shenjestër të sulmit të mbrëmshëm në veriun e Mitrovicës ka qenë punonjësi i Zyrës administrative të Qeverisë Kosovës Tahir Memoviq, ka deklaruar shefja e Zyrës Adriana Hoxhiq. Në një deklaratë për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.636Z

ICO-ja kurrë nuk ka pasur zyrë në veri

Në vigjilje të shpalljes se pavarësisë së Kosovës, një ekip ndërkombëtaresh po qëndronte në Kosovë për të përgatitur funksionimin e zyrës që do ta mbikëqyrte atë. Ekipi përgatitor kishte hapur një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.876Z

IPK përuroi zyrën rajonale në Prizren (Foto)

Në një ceremoni të organizuar sot në Prizren, Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) hapi zyrën rajonale në Prizren e cila është zyra e dytë rajonale e IPK-së pas zyrës së Gjilanit. Në ceremoninë e organizuar nga IPK-ja pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama