Rezultate te kerkimit per termin: +Zyra +Mjeksore

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.623Z

Zyra për shtyp e kryeministrisë: Berisha në gjendje të mirë shëndetësore

“Kryeminstri Berisha eshte ne gjendje te mire shendetesore dhe uron dhe njehere të gjithë shqiptarëve Gezuar Festen”. Ky konfirmim vjen nga zyra e kryeministrisë ku në një njoftim për mediat shpjegohet qartë se gjendja shëndetësore e kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.318Z

Protesta e djeshme- Afro 200 pacientë kërkuan ndihmë mjeksore

Zyra e Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës, bënë të ditur se ditën e djeshme me datë 27.01.2015, rreth 13:00 kanë filluar të vijnë rastet e para, në Shërbimin Klinik Emergjent të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, si pasojë e lën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.500Z

Kryesocialisti Rama lë grevën e urisë

Pr 24 or, kryetari i selis roz nuk do t jet pran grevistve t uris, si ka7 ditt e fundit, pasi sht nisur pr nj vizit n kryeqytetin belg por zyra e shtypit e Partis Socialiste nuk ka zbardhur axhendn e takimeve q Rama do te zhvilloj. N munges t kryesocialistit greva e uris n Bulevardin Dshmort e Kombi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.095Z

Berisha ndjehet keq ne festene pervjetorit te PD

Te tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO Festimet e 21 vjetorit te PD mungon Topi Rama i uron te shkuara Berishes Kryeministri dhe lideri i Partise Demokratike Sali Berisha eshte ndjere keq gjate fjalimit te mbajtur ne festen e 21 vjetorit te krijimit te Partise Demokratike. Ai e nderpreu fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.623Z

21 vjet PD, Berisha ndjehet keq gjatë fjalimit, kurohet në shtëpi

TIRANE - Kryeministri Berisha nuk arriti të përfundonte fjalimin e tij në ceremoninë e organizuar me rastin e 21-vjetorit të krijimit të Partisë Demokratike, pasi shfaqi shenja dobësie në podium.Gjatë fjalimit, që zgjati rreth 45 minuta, Kryeministri u zverdh në fytyrë dhe më pas pati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.649Z

Përmbytjet në Shkodër, 250 shtëpi nën ujë

Afro 250 banesa gjenden ende nn uj n Qarkun e Shkodrs, si pasoj e rreshjeve dhe shkarkimeve t kaskads s Drinit. 3 500 hektar tok jan prmbytur gjithashtu. Mjaft familje jan evakuuar, por shum t tjera refuzojn t’i braktisin shtpit e tyre. Disa shtpi jan t izoluara. Por niveli i ujit ka rn me 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

Obama: Krimineli i Lockerbit, të kthehet sërish në qeli

Reagime U lirua nj vit m par, me mbshtetjen e qeveris laburiste Administrata e Presidentit Obama e ka dnuar vendimin e marr nga nj gjykat skoceze, pr t ln t lir libianin q vuante dnimin e prjetshm dhe q ishte shkaktar i tragjedis ajrore t Lockerbit, ku humbn jetn dhjetra vet. N prvjetorin e par t l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama