Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrtart

Total: 287
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Putin kritikon zyrtart n Perm

Kryeministri i Rusis, Vladimir Putin, ka kritikuar sot zyrtart lokal n Perm, pr shkak t dshtimit q t imponojn zbatimin e masave t siguris pr mbrojtje nga zjarri n klubin e nats, n t cilin vdiqn 118 persona, si pasoj e zjarrit fundjavn e kaluar. Zjarri m i rnd n Rusi gjat dekadave t fundit filloi, g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Zyrtart e lart nuk do t prjashtohen nga prgjegjsia ligjore

Kryeprokurorja e Pergjithshme Ina Rama ka deklaruar setashme jane duke punuar per zbardhjen e ngjarjes se Gerdecit. Sipas saj eshte e pamundur nderhyrja e tanishme ne vendin e ngjarjes pasi rrezikohen ende hperthimet. Aktualisht kemi disa pista hetimi dhe ne kemi pyetur 30 persona qe jane ne dijeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.237Z

Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme

Deputeti i Partis Socialiste Erion Braçe iu prgjigj deklarimeve mediatike t kryetarit t opozits, Lulzim Basha. N nj koment n rrjetin social Facebook, Braçe shkruan se ka dgjuar nj recitim me z t trashur nga Basha por krkohet prgjigje pr disa çshtje ku ai gnjeu publikisht. Lulzim Basha gnjeu ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

"Trebicka", Kongresi krkon hetime

Kryetari i Dhoms s Prfaqsuesve n Kongresin amerikan Henry Waxman, i ka krkuar sekretares s shtetit Kondoleza Rice nj raport pr vdekjen e biznesmenit Kosta Trebicka, q sipas Waxman jan t paqarta. Rrethanat e vdekjes s Trebicks mbeten t paqarta dhe se ka pasur sugjerime q ai mund t jet vrar pr sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Pakistani arreston 5 amerikan

Zyrtart pakistanez kan njoftuar se kan arrestuar pes shtetas amerikan, pr t cilt dyshohet se kan lidhje me grupe ekstremiste. Antart e familjeve dhe autoritetet amerikane kan theksuar se jan vn n krkim t pes studentve amerikan nga Washingtoni, q nga zhdukja e tyre n muajin nntor. Policia pakistane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.852Z

Parlamentarët e NATO: Asnjë dyshim për legjitimitetin e institucioneve

Delegacioni i Asambles Parlamentare t NATO-s, i kryesuar, nga Sergio De Gregorio, President i Nnkomisionit pr Marrdhniet Transatlantike gjat nj takimi t zhvilluar me kryeministirin Berisha ka deklaruar se politika nuk mund t ndrhyj n vendimet e gjyqsorit. Duke iu referuar bojkotit t institucioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.283Z

Gjakderdhje n nj xhami n Pakistan

Militant t dyshuar kan sulmuar sot nj xhami, afr selis qendrore t ushtris s Pakistanit, duke vrar 35 persona gjat lutjes t s premtes, pasi q fillimisht hapn zjarr dhe hodhn granata n drejtim t besimtarve, pr t hedhur m pas vetn n ajr, njoftuan zyrtart. S paku katr sulmues ndrmorn kt sulm n qytetin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama