Rezultate te kerkimit per termin: +Zyrtari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.490Z

Kosovë, lirohet zyrtari i transporteve

Lirohet nga burgu zyrtari i Ministrisë së Transporteve në Kosovë, Gani Zogaj, i arrestuar dje nga EULEX-i. Vendimi është marrë nga gjykata ku ai u paraqit për t’u njohur me masën e sigurisë. EULEX e prangosi Zogajn me akuzën e pengimit të së vërtetës për rastin &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.678Z

Ferizaj, arrestohet zyrtari per mitmarrje

Nje zyrtar lokal ne Komunen e Ferizajt ne Kosove eshte arrestuar me akuzen e shperdorimit te detyres dhe mitmarrjes. Zyrtari E. Omuri eshte arrestuar nga forcat policore pas nje urdher-arresti te leshuar nga prokuroria e qytetit te Ferizajt. Sipas policise se Kosoves, arrestimi i zyrtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.201Z

Mediu: Zyrtari i BE, përpjekje për diversion

Fatmir Mediu e quajti më e pakta përpjekje për diversion dhe paaftësi sjelljen e një zyrtari të Bashkimit Europian në Tiranë. Duke folur në Top Story, kryetari i Partisë Republikane tha këtë të enjte se partive të vogla u është thënë se bojkoti i zgjedhjeve nga Partia Demokratike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.507Z

Zyrtari amerikan: SHBA po e rikthejnë vemendjen te Ballkani

Një zyrtar i lartë i administratës amerikane tha se me vizitën që Nënpresidenti Xho Bajden do të bëjë këtë muaj në Ballkan, Shtetet e Bashkuara shpresojnë të krijojnë kushtet për një fillim të ri në marrëdhëniet me Serbinë por nuk presin zgjidhjen e mosmarrëveshjeve që Uashin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.130Z

Turqi, qëllohet me plumb në kokë zyrtari

Nënkryetari i Qarkut Sisli të Stambollit është qëlluar me armë zjarri në kokë. Sulmi ndodhi ditën e sotme në sallën komunale të qytetit duke rikthyer kështu tensionin, pas tentativës së të premtes për grusht shteti, ku mbeten të vrarë 290 persona. Zyrtari turk ndodhet në gjendje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.656Z

Arrestohet zyrtari i financave

Njesia task force ne Prokurorine e Tiranes ka hedhur ne pranga tre persona te cilet akuzohen per korrupsion pasiv te personave qe ushtrojne funksione publike dhe ushtrimit te ndikimit te paligjshem ne bashkepunim. Drejtori i Drejtorise se Shitjes se Pronave Publike ne Ministrine e Fin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.551Z

VIDEO/ Zyrtari filmohet duke bërë seks në zyrë (+18)

Një zyrtar në Meksikë u detyrua që të japë dorëheqje pasi një kamera e një kompjuteri e regjistroi duke bërë seks në zyrë. Carlos Caamal Reyes, 47 vjeç, kreu i Departamentit të Mbrojtjes Civile në shtetin Campeche, u tha punonjësve se ishte në një takim të rëndësishëm dhe u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama