Aktualitet

Gjithsej 20 lajme të mbledhura për datën 21 prill 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur pas një sherri me armë në lokal
  • 2017-04-21

Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur pas një sherri me armë në lokal

Një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosur pas një përplasje me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal në  Ujin e Ftohtë. Në momentin e ngjarjes lokali ka qenë i mbipopulluar çka ka shkatuar panik. Nga të plagosurit, dy janë

No Pic available
  • 2017-04-21

Skandali në parukeritë e Tiranës: Si mashtrohen pacientët-klientë

Fiks Fare risolli edhe njëherë në vëmendje të publikut sesi mashtrohen pacientët-klientë nga sallone bukurie, ku bashkë me lyerjen e thonjve dhe krehjen e flokëve, u ofrohet edhe mbushja e buzëve me silikon dhe mbushja e rrudhave me botoks. Injektimi i acidit hialuronik, fillers-at dhe bot

No Pic available
  • 2017-04-21

Tre biznesmenë nga Tirana janë pronarë të 12 tonëve kanabis të kapur në Përmet

Sasia rekord e drogës të kapur në një magazinë në Përmet ka dyshime të forta se i përket tre grupeve kriminale me shtrirje në zonën e Tiranës dhe Tepelenës. Prokuroria e Krimeve të Rënda që ka marrë prej disa ditësh hetimin e 12 ton kanabis, të grumbulluar në një godinë të rez

No Pic available
  • 2017-04-21

Përshkallëzohet protesta, Basha: Do bllokojmë trafikun në të gjithë Shqipërinë

Kreu i PD Lulzim Basha ka mbledhur në një takim që ka zgjatur 30 minuta aleatët tek selia e partisë, ku është vendosur se PD do të zhvillojë protesta në çdo qytet javën tjetër. Nga çadra e protestës, Basha tha: Sot dua të njoftoj se opozita e bashkuar me në krye PD ka vendosur inten

Njihuni me grupin shqiptar të grabitjeve me miliona euro në Greqi. Vodhën edhe banesën e këngëtares Elena Paparizou
  • 2017-04-21

Njihuni me grupin shqiptar të grabitjeve me miliona euro në Greqi. Vodhën edhe banesën e këngëtares Elena Paparizou

Katër shtetas shqiptarë pjesë e një grupi kriminal që merrej me plaçkitje të armatosura dhe vjedhje të banesave luksoze në Atica të Greqisë kanë përfunduar në pranga. Me urdhër të prokurorit të Athinës, janë bërë publike emrat dhe fotot e tyre. Grupi ka vjedhur edhe banesën e p

Fetie Kasaj rrëfen dramën familjare: Im bir nuk ka asnjë lidhje me të atin
  • 2017-04-21

Fetie Kasaj rrëfen dramën familjare: Im bir nuk ka asnjë lidhje me të atin

E ftuar në studion e Pasdite në Top Channel, ish-kampionia e peshëngritjes Fetie Kasaj, tashmë oficere e policisë, rrëfeu për herë të parë një pjesë të jetës së saj private, që pakkush e di. Kasaj tregoi se disa vite më parë, është divorcuar nga bashkëshorti i saj dhe kjo ka qen

Aksident i përgjakshëm në Rrugën e Kombit, ka disa të plagosur
  • 2017-04-21

Aksident i përgjakshëm në Rrugën e Kombit, ka disa të plagosur

Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur në aksin rrugor Rrëshen-Thirrë. Nga të dhënat paraprake raportohet se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar drejtuesi i mjetit tip Volkswagen Golf dhe 3 pasagjerë. Në incident u përfshinë mjetet Kamion tip Benz me targa AA 471 BP me drejtues shte

Kalendari