Aktualitet

Gjithsej 2 lajme të mbledhura për datën 18 janar 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Tiranë, arrestohet taksisti me 25 doza kokainë
  • 2018-01-18

Tiranë, arrestohet taksisti me 25 doza kokainë

Një taksist ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Sipas uniformave blu 38 vjeçari Klaudian Sina, banues në Tiranës shiste drogë të llojit kokainë në zonat e Saukut dhe Tiranës së Re. Sina është arrestuar në flagrancë me 25 do

Tiranë, 3 të arrestuar për mashtrime kompjuterike
  • 2018-01-18

Tiranë, 3 të arrestuar për mashtrime kompjuterike

Mbrëmjen e djeshme në prangat e Policisë së Tiranës kanë përfunduar 3 persona. Ata akuzohen për mashtrime kompjuterike dhe fshehje të të ardhurave dhe shkelje të të drejtave të pronësisë industriale. Uniformat blu kanë bërë të mundur edhe sekuestrimin e 57 aparateve Dream Box dhe

Kalendari