Aktualitet

Gjithsej 23 lajme të mbledhura për datën 19 mars 2019. Jeni duke lundruar në faqen 1
Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës
  • 2019-03-19

Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri ka reaguar pas vrasjes së 26-vjeçarit Jurgen Kurti në rrugën Zef Jubani në Tiranën e Re. Strazimiri ka akuzuar ministrin e Brendshëm Sandër Lleshi për vrasjet e fundit në vend, ku sipas tij policia ka ikur nw drejtim tw paditur.  Llesh, brenda 72 orëve

Vrasja te stadiumi Dinamo, viktima menaxheri i njohur i VIP-ave? (EMRI)
  • 2019-03-19

Vrasja te stadiumi Dinamo, viktima menaxheri i njohur i VIP-ave? (EMRI)

Një vrasje ka ndodhur në mbrëmjen e sotme rreth orës 10:00 në Tiranë, shumë pranë stadiumit Dinamo. Mësohet se viktima është një personazh i njohur i jetës së natës dhe shoëbizit në kryeqytet. Është konfirmuar se viktima, të cilës i është bërë pritë në këtë zonë është

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)
  • 2019-03-19

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Tiranës së Re. Mësohet se pranë stadiumit Dinamo është qëlluar me armë dhe një person raportohet të ketë ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Ndërkohë, ambulanca dhe forca të shumta policie  kanë

No Pic available
  • 2019-03-19

Shqiptari shkon xurxull në shtëpi, rreh gruan shtatzënë

Një shqiptar është arrestuar në Xhenova të Italisë për dhunë në familje. 32-vjeçari kishte shkuar në banesë i dehur dhe në kulmin e një mosmarrëveshjeje me partneren e tij shtatzënëm në muajin e katërt, filloi të rrahë. Gruaja arriti të kërkojë ndihmë dhe shqiptari u arrestu

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, flet gruaja e të vrarit në Durrës
  • 2019-03-19

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, flet gruaja e të vrarit në Durrës

Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen Kurti, menaxheri i Vip-ve i ekzekutuar mbrëmjen e djeshëm ka dëshmuar sot në Polici. Vjollca Arapi ka deklaruar për Panorama se ajo dhe familja e saj nuk kanë lidhje me vr

Jeta luksoze e Jurgen Kurtit (Foto)
  • 2019-03-19

Jeta luksoze e Jurgen Kurtit (Foto)

Jurgen Kurti, i vrarë mbrëmjen e djeshme nga një atentat i llojit mafioz ka qenë i fiksuar pas jetës së natës. Ai bënte një jetë luksoze, veshur me marka të shtrenjta. Një tjetër pasion i Kurtit ishin edhe udhëtimet e tij. I riu, aktiv në rrjetet sociale shpesh postonte foto nga vende

Fushë Krujë, shoqërohen 5 persona për tritolin ndaj shtyllës së tensionit
  • 2019-03-19

Fushë Krujë, shoqërohen 5 persona për tritolin ndaj shtyllës së tensionit

Policia ka shoqëruar 5 persona për ti marrë në pyetje në lidhje me shpërthimin me tritol të shtyllës së tensionit në Fushë Krujë. Si pasojë e shpërthimit të tritolit pasditen e së hënës (18 mars) mbeti e dëmtuar njëra nga këmbët e shtyllës së tensionit, por nuk u cënua qënd

Kalendari