Analiza

Gjithsej 2 lajme të mbledhura për datën 21 prill 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2017-04-21

Blendi Fevziu: Flitet për një kompromis që Meta të zgjidhet President pas zgjedhjeve

Gazetari, Blendi Fevziu në një shkrim të titulluar Çpo ndodh me zgjedhjen e Presidentit ka analizuar skenarët politikë që po ndjek mazhoranca për daljen e vendit nga kriza politike. Sipas tij, në Tiranën e politikës informale, flitet se ka një kompromis që Meta të shkojë në krye të

No Pic available
  • 2017-04-21

Në djall koalicioni e zgjedhjet, këta po na vrasin!

Nga Mentor Kika Bisedova me një mjek sot, i cili më tha se shkaku kryesor i rritjes së sëmundjeve kancerogjene janë ilaçet (përdorimi pa kriter që bëhet si nga vetë njerëzit ashtu dhe me rekomandim mjeku) dhe ushqimet. Bisedova me një mik, pedagog i veterinarisë. Më renditi rreziqet q

Kalendari