Analiza

Gjithsej 2 lajme të mbledhura për datën 13 gusht 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2017-08-13

Merkel dhe fushata e çuditshme elektorale gjermane

Nga Antoine Lambroschini Pas pushimesh të gjata, Angela Merkel do të fillojë të angazhohet sot, gjashtë javë larg legjislativeve, në një fushatë që pritet të jetë e thjeshtë pasi kancelarja duket e paprekshme. Do të jetë në Dortmund, në perëndim të vendit, ku kryetarja konservator

No Pic available
  • 2017-08-13

Qytetaria nën dritën e zjarreve të gushtit

Nga Çapajev Gjokutaj Dy lajme të klikuara me shumicë: Një këngëtar lirik iku të punojë në Australi dhe e shau Shqipërinë. Një çift muzikantësh u shpërngulën në Amerikë, por nuk e shanë Shqipërinë. Në portale e rrjete sociale shpërthejnë komentet me qortime e të shara. Diare

Kalendari