Ekonomia

Gjithsej 2 lajme të mbledhura për datën 07 dhjetor 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Forumi Ekonomik, dhjetëra kompani vendase dhe të huaja shprehin interes
  • 2018-12-07

Forumi Ekonomik, dhjetëra kompani vendase dhe të huaja shprehin interes

Veliaj: Tirana, sot një nga qytetet më energjike; Paketa e qeverisë shqiptare për të bërë biznes, një nga më tërheqëset Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj diskutuan mbi sfidat e zhvillimit ekonomik. Në

Unaza e Re, falsifikimi i dokumenteve amerikane: Pezullohet puna
  • 2018-12-07

Unaza e Re, falsifikimi i dokumenteve amerikane: Pezullohet puna

Pas skandalit të publikuar mbrëmë në një media që kishte të bënte me falsifikimin e dokumenteve nga kompania amerikane, që fitoi garën për ndërtimin e njërit prej 3 loteve të projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, segmenti Pallati me Shigjeta-Sheshi Shqiponja, vjen reagimi i ARR

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama