Kultura

Gjithsej 21 lajme të mbledhura për datën 19 qershor 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2017-06-19

74-vjeçarja profesioniste në bodybulding

Është në formë fizike të shkëlqyer, ka një bashkëshort 23 vite më të vogël dhe bën me shumë ushtrime fizike se çdo adoleshent. Ajo është Janice Lorraine, 74 vjeç dhe është profesioniste në bodybulding. Gjyshja nga Canberra po përgatitet për të udhëtuar drejt Tajlandës për t

Nëndetësja luksoze që mban brenda 20 pasagjerë
  • 2017-06-19

Nëndetësja luksoze që mban brenda 20 pasagjerë

Jeni të lodhur nga jahti juaj privat apo helikopteri? Nuk duhet të shqetësoheni pasi shumë shpejt mund të keni nëndetësen tuaj. Neyk është 18 metra e gjatë dhe ka kapacitet për të mbajtur 20 pasagjerë. E kompletuar me sallë pritjeje, një restorant, kuzhinë dhe bibiotekë nëndetësja

No Pic available
  • 2017-06-19

Bëhet milionere duke shitur fustane online në Facebook

Victoria Molyneux ka arritur të bëhet multi milionere vetëm duke shitur fustane online nëpërmjet rrjetit social, Facebook. Ajo e filloi biznesin e saj në dhomën e shtëpisë teksa kujdesej për vajzën e vogël. 28-vjeçarja krijoi faqen e saj Want That Trend në prill të 2015 duke shpresuar

Nuk keni parë asnjëherë bikini kaq të çuditshme
  • 2017-06-19

Nuk keni parë asnjëherë bikini kaq të çuditshme

Trendi i ri i kësaj vere janë bikini body, por këtë herë kanë ardhur në formë shumë të çuditshme.  Jemi mësuar të shohim në to shkrime të personalizuara për gjërat më të preferuara të vajzave, përfshirë dhe ushqimet.  Beloved shirts ka sjellë një model të ri që ka

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayman marrin çmimin e vitit
  • 2017-06-19

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayman marrin çmimin e vitit

Miss Shqipëria 2008 Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayman, është çifti që, pa dyshim, ka marrë vëmendjen më të madhe gjatë këtij viti dhe jo vetëm në Turqi. Çifti, që kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre shkurtin e këtij viti, së fundi janë bërë pjesë e ko

Prapaskenat e Forever is over, Elvana Gjata zbulon momentet më të bukura
  • 2017-06-19

Prapaskenat e Forever is over, Elvana Gjata zbulon momentet më të bukura

    Vetëm në pak ditë, Forever is over e ka kaluar tashmë 1 milionëshin e parë në YouTube dhe në një kohë kur kënga vijon të dëgjohet e të shpërndahet gjithandej, Elvana Gjata po përgatitet për projektin e radhës. Këngëtarja shqiptare, me të parin test për t

No Pic available
  • 2017-06-19

E pazakontë, çiklistët protestojnë nudo

Çiklistët kanë vendosur që kësaj rradhe të protestojë ndryshe rrugët e Meksikës. Ata kanë dalë më biçikleta dhe kodi i veshjes ka qenë fakutativ sepse shumica e pjesmarrësve ishin të zveshur. Protestues të të gjitha moshave kanë pedaluar së bashku në Guadalajara si pjesë e Worl

Kalendari