Politika

Gjithsej 43 lajme të mbledhura për datën 27 shkurt 2013. Jeni duke lundruar në faqen 1
Deputetet socialiste i kerkojne Rames te respektoje statusin
  • 2013-02-27

Deputetet socialiste i kerkojne Rames te respektoje statusin

Deputetët socialistë i kërkojnë kryetarit të respektojë rolin e kryesisë dhe statutin në përzgjedhjen e emrave për listën e deputetëve, që do të garojnë në zgjedhjet e 23 qershorit. Menjëherë pas mbledhjes s&eu

Kacin Shqiperia ne stanjacion zgjedhjet shansi per integrimin
  • 2013-02-27

Kacin Shqiperia ne stanjacion zgjedhjet shansi per integrimin

“Shqipëria prej disa kohësh është në stanjacion në integrimin europian dhe zgjedhjet janë shansi për të shënuar një kthesë politike” . Kështu është shprehur në një komunikatë për shtyp eurodepu

No Pic available
  • 2013-02-27

Rrumpallë në PS, si vetë jeta e Ramës

27-02-2013 / Gazeta 55 Baza socialiste s’po i pranon prurjet 99-she të Edi Ramës, dhe publikisht po i shndërron ata në objekt talljeje. Erion Braçe e Arben Isaraj tallen me edvinistët, duke i quajtur uzurpatorë, kurse Asllan Dogjani e quan Ramën

Kalendari