Politika

Gjithsej 8 lajme të mbledhura për datën 09 shkurt 2018. Jeni duke lundruar në faqen 2
No Pic available
  • 2018-02-09

Basha: PD e do Shqipërinë në BE, lobuam pro çeljes së negociatave

Aspirata evropiane e Shqipërisë duket se është një pikë kyçe, ku pavarësisht inateve dhe përplasjeve klasa politike do të bashkohet. Këtë të lë të kuptosh shënimi më i fundit i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në Facebook, ku shprehet se partia që ai drejton e do S

Kalendari