Politika

Gjithsej 24 lajme të mbledhura për datën 13 mars 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Projekti i TK, Basha: Talibanizëm, vepër korruptivo-kriminale e Ramës
  • 2018-03-13

Projekti i TK, Basha: Talibanizëm, vepër korruptivo-kriminale e Ramës

Kryeministria hapi dyert sot për artistët e rreshtuar pro dhe kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, të cilët ishin të pranishëm në prezantimin e projektit për godinën e re nga kreu i qeverisë Edi Rama dhe arkitekti danez Bjarke Ingels. E teksa Rama i tha prerë se godina aktuale do të s

Çfarë firmosi Basha; Paratë e PD dhe lidhja me Biniatta. Kush thotë të vërtetën?
  • 2018-03-13

Çfarë firmosi Basha; Paratë e PD dhe lidhja me Biniatta. Kush thotë të vërtetën?

Çfarë firmosi Lulzim Basha 1 vit më parë në kulmin e protestës së opozitës në bulevard me Nick Muzin për lobim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës? Top Channel ka siguruar kontratën, por ende nuk është e qartë pse kompania Biniata Trade me lidhje ruse ka paguar 150 mijë dollarë lob

Kalendari