Politika

Gjithsej 3 lajme të mbledhura për datën 19 gusht 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Akuzat e PD-së për Begon, Balla ironizon: Filloi Babale 3!
  • 2018-08-19

Akuzat e PD-së për Begon, Balla ironizon: Filloi Babale 3!

Pas akuzave nga Partia Demokratike, se Taulant Balla ka lidhje me të arrestuarin Edmond Bego, ka ardhur një reagim nga ky i fundit. Balla me anë të një postimi në Facebook, shkruan se le ta gjykojë publiku. Postimi i plotë Partia Babalokratike filloi sot teatrin komik Babale 3. Madje dy zëv

Akuzat e PD për Begon, reagon deputeti i PS: Opozita ka lajthitur!
  • 2018-08-19

Akuzat e PD për Begon, reagon deputeti i PS: Opozita ka lajthitur!

Pas akuzave nga Partia Demokratike, se i shumëkërkuar Edmond Bego, ka lidhje me PS, ka ardhur reagimi i pare nga maxhoranca. Ka qenë deputeti socialist Pjerin Ndreu i cili a reaguar pas akuzave të opozitës se deputetë të PS dhe kryeministri Edi Rama kanë lidhje me të arrestuarin nga policia

Arrestohet në Greqi ushtari i Aldo Bares, PD: Këtu e mbronte deputeti i PS
  • 2018-08-19

Arrestohet në Greqi ushtari i Aldo Bares, PD: Këtu e mbronte deputeti i PS

Mbrëmjen e djeshme në Igumenicë është arrestuar një i shumëkërkuar shqiptar. Policia greke në bashkëpunim me sektorin e kontrollit të pasaportave të Sajadhes, arrestoi Edmond Begon, 48-vjeç, një eksponent i krimit të organizuar, i cili rezulton me emra si Mondi Bega, Saimir Sina apo s

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama