Politika

Gjithsej 49 lajme të mbledhura për datën 12 korrik 2020. Jeni duke lundruar në faqen 6
Çanta, Profesori, Korçari vazhdojnë avazin e vjetër në demokracinë e re/ Ilir Demalia kërkon hapjen e dosjeve të artistëve ish-bashkëpunëtorë të Sigurimit: Nuk do dinë ku të futen gjysma e
  • 2020-07-12

Çanta, Profesori, Korçari vazhdojnë avazin e vjetër në demokracinë e re/ Ilir Demalia kërkon hapjen e dosjeve të artistëve ish-bashkëpunëtorë të Sigurimit: Nuk do dinë ku të futen gjysma e

Ilir Demalia ka kërkuar hapjen e dosjeve të ish-bashkëpunëtorëve të Sigurimit, duke shprehur bindjen se gjysma kryesuse që ka fuqinë e medias, politikës, artit, letrarëve nuk do të dinë ku të futen. Në reagimin e tij në facebook, Demalia thotë se sot këta ish-bashkëpunëtorë të

VIDEO/ Pogradeci përmbytet në verë, ish-deputeti thirrje qytetarëve: Të bashkohemi për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Rama
  • 2020-07-12

VIDEO/ Pogradeci përmbytet në verë, ish-deputeti thirrje qytetarëve: Të bashkohemi për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Rama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka postuar disa video në facebook ku shihet se rrugët e qytetit të Pogradecit janë të mbuluara nga uji. Balliu thotë se prej 8 vitesh, ky qytet është lënë në harresë nga qeveria, ndërsa thekson se janë pikërisht vjedhjet e pushtetit

FOTO- Aksident i rëndë në Elbasan/ Përplasen dy makina, plagosen pesë persona, tre prej tyre rëndë. Detaje
  • 2020-07-12

FOTO- Aksident i rëndë në Elbasan/ Përplasen dy makina, plagosen pesë persona, tre prej tyre rëndë. Detaje

UPDATE/ Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Përparim. “Panorama” mëson se shkak për aksidentin është bërë parakalimi i gabuar i njërit prej shoferëve. Si pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku tre

Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen në jug, çifti merr edhe miratimin e familjarëve
  • 2020-07-12

Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen në jug, çifti merr edhe miratimin e familjarëve

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë kolegë që shkojnë mirë në televizion, sesa të dashur. Ndonëse janë fotografuar shpeshherë bashkë, ata nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhje

Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën'- Silva Bino i përgjigjet Alfred Cakos: Gomarllëqe, po qe i zoti të shkojë vetë të investigojë
  • 2020-07-12

Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën'- Silva Bino i përgjigjet Alfred Cakos: Gomarllëqe, po qe i zoti të shkojë vetë të investigojë

Një ditë më parë konspiracionisti, Alfred Cako u shpreh se të sëmurët te Spitali Infektiv infektohen qëllimisht. Kjo deklaratë e tij ka sjellë reagimin e shefes së Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, e cila tha se këto janë asgjë më shumë sesa gomarllëqe q

FOTO + VIDEO EKSKLUZIVE/ Na diskriminuan, plas në Kategorinë e Dytë! Furgonat e policisë futen në fushë, shikoni çfarë i ndodh ekipit të Maliqit
  • 2020-07-12

FOTO + VIDEO EKSKLUZIVE/ Na diskriminuan, plas në Kategorinë e Dytë! Furgonat e policisë futen në fushë, shikoni çfarë i ndodh ekipit të Maliqit

Duket e pamundur, që dhuna mos jetë prezent në Kategorinë e Dytë. Një incident i paprecedentë ka ndodhur në fundit ne ndeshjes mes Albpetrolit dhe Maliqit e cila përfundoi në barazim 1-1.  Një grup futbollistësh të ekipit vendas kanë sulmuar gjyqtarin e sfidës Erjon Bastari, si dhe

FOTO- Policia jep detajet e aksidentit të rëndë në Elbasan, ja sa është numri i personave të plagosur dhe si paraqitet gjendja e tyre
  • 2020-07-12

FOTO- Policia jep detajet e aksidentit të rëndë në Elbasan, ja sa është numri i personave të plagosur dhe si paraqitet gjendja e tyre

UPDATE/ Një aksident është regjistruar në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Përparim. “Panorama” mëson se shkak për aksidentin është bërë parakalimi i gabuar i njërit prej shoferëve. Policia njofton se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama