Sociale

Gjithsej 32 lajme të mbledhura për datën 11 janar 2017. Jeni duke lundruar në faqen 2
Imazhi i ri i ushtrisë zvicerane, ushtare seksi dhe sociale
  • 2017-01-11

Imazhi i ri i ushtrisë zvicerane, ushtare seksi dhe sociale

Një pjesë e otove të bukurosheve me uniformë janë cilësuar si povokuese Pas valës së hashtag #schweizerarmee, ushtria zvicerane ka ndër mend të lançojë një profil në Instagramin zyrtar për të promovuar pikërisht imazhin e saj. Për këtë kanë menduar ambasadoret e saj. Në hashta

ÇFARË NA SJELLIN BABADIMRI, TRUMP, PUTIN
  • 2017-01-11

ÇFARË NA SJELLIN BABADIMRI, TRUMP, PUTIN

Dhuratat kolektive të babadimrit, për Ballkanin, ende nuk janë hapur. Pra, aty mbretëron po aq mister sa edhe lidhur me dhuratat që do i sjell presidenti i ri i SHBA, apo ato që do i sjell Presidenti rus Putin për popujt e Ballkanit. Ka shumë fjalë, premtime, shpresa dhe shqetësime. Ka fja

No Pic available
  • 2017-01-11

Intervistë/ Dr. Mark Randall: Vaksina, gjëja e fundit që do tia jepja fëmijës

Një ish studiues i vaksinave, një nga krerët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në OKB, bën publike atë që industria farmaceutike dhe autoritetet shëndetësore nuk duan që ne të dimë se: vaksinat janë të rrezikshme, të pa testuara dhe se janë një nga mashtrimet më të mëd

FOTOT/ Kjo është rusja më seksi në botë
  • 2017-01-11

FOTOT/ Kjo është rusja më seksi në botë

Kjo është rusja më e bukur në botë. Ky ka qenë verdikti i revisës ruse Maxim. Ajo quhet Vera Brezhneva dhe është 34 vjeçe. Këngëtarja ka lënë pas të famshmen Anastasia Kvitko.

FOTOT/ Wags-i që ka çmendur rrjetet sociale
  • 2017-01-11

FOTOT/ Wags-i që ka çmendur rrjetet sociale

Ajo quhet Pamela Reif dhe është 20 vjeç. Bukuroshja gjermane ka 2,7 mln fansa në Instagram dhe është e apasionuar pas fitnessit. Por sot ka pushtuar mediat rozë pasi është zbuluar se është lidhur me portierin e Liverpool, Loris Karius. Në rrjet e kanë quajtur menjëherë femrën më

FOTOT/ Brenda hotelit superluksoz ku Trump bëri orgjitë
  • 2017-01-11

FOTOT/ Brenda hotelit superluksoz ku Trump bëri orgjitë

Ky është Hotel Ritz në Moskë. Në të ka qendruar Barack Obama dhe Donald Trump. Mediat shkruajnë sot për orgji të Trump pikërisht në dhomën ku ka ndenjur Obama. Rusia i quajti të kurdisura dhe qesharake këto akuza. Një natë në suitat e këij hoteli kushton rreth 17 mijë dollarë

VIDEO/ Robot apo njeri? Vizitorët befasohen nga ajo që shohin
  • 2017-01-11

VIDEO/ Robot apo njeri? Vizitorët befasohen nga ajo që shohin

Në Las Vegas po mbahet këto ditë një panair rreth teknologjive të reja dhe vizitorët kanë qenë të shumtë. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje ishte kjo vajzë. Ajo i shte e lidhur me një tel dhe duket sikur komandohej nga dikush pas saj. Por në fund vajza-robot i ka ka befa

Kalendari