Sociale

Gjithsej 16 lajme të mbledhura për datën 19 qershor 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
Këngëtarja e famshme mahnitëse në MMVA
  • 2017-06-19

Këngëtarja e famshme mahnitëse në MMVA

Këngëtarja e famshme, Iggy Azalea i ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj në Much Music Video Awards të dielën. Bukuroshja 27-vjeçare kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të çarë që ia tregonte format trupore bombastike në mënyrë perfekte. Ajo performoi në skenë këngën e saj &

Fytyrë e yndyrshme, si të manovrosh me 5 mënyra
  • 2017-06-19

Fytyrë e yndyrshme, si të manovrosh me 5 mënyra

Nëse lëkura është e prirur për akne e puçrra dhe gjithmonë ka shkëlqim, nuk do të thotë se duhet ti lini rregullat bazë të pastërtisë saj. Hidratojeni Ata që kanë lëkurë të yndyrshme gjëja e fundit që mendojnë është ta hidratojnë për të mos rritur yndyrshmërinë. Por në

No Pic available
  • 2017-06-19

Aktorja e dashur turke heq dorë na kinemja

Aktorja e dashur turke ka njoftuar se ka hequr dorë nga kinemja. Nebahat Çehre, e cila u bë e njohur në Shqipëri për rolin e saj në serialin Diamante dhe Dashuri dhe Sulejmani i madhërishëm”, nuk do të luajë më filma apo seriale. Kam xhiruar 125 filma, nuk dua më!-ka thënë Nebah

Kylie Jenner tregon shenjën e  fëmijërisë
  • 2017-06-19

Kylie Jenner tregon shenjën e fëmijërisë

Kylie Jenner një nga motrat më seksi të Kardashianëve ka publikuar një foto teksa mbështetej në pjesën e pasme të makinës së saj luksoze duke nxjerrë përpara aparatit fotografik këmbët e saj. Kjo gjë për të treguar me krenari shenjën e këmbës nga një aksident i fëmijërisë. K

No Pic available
  • 2017-06-19

Krimineli më i bukur në botë sfilon në Milan Fashion Week

Ai  ka provuar se kriminelët e dënuar mund të ndryshojnë jetën e tyre dhe të vazhdojnë të ecin përpara. Dhe të dielën Jeremy Meeks ka sfiluar për Philipp Plein Sport në  Milan Fashion Week. Krimineli më i bukur, i cili është arrestuar për armëmbajtje pa leje, është bër

Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix pushime romantike në Miami
  • 2017-06-19

Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix pushime romantike në Miami

Ylli më i ri i popit Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami. Ata janë fotografuar së bashku teksa DJ i famshëm përqafonte këngëtaren me origjinë shiptare dhe e puthte në faqe. Asnjë nga ata nuk e ka konfirmuar që janë në një lidhje por fotot flasin vet

Merr fund lufta Angelina-Brad! Aktori takon fëmijët
  • 2017-06-19

Merr fund lufta Angelina-Brad! Aktori takon fëmijët

Aktori i njohur, Brad Pitt ka marrë një dhuratë të bukur për Ditën e Babait duke kaluar kohë me fëmijët e tij. Kjo ishte surprizë nga ana e Angelina pas gjithë debatit që po bëhet mes tyre për kujdestarinë e fëmijëve. Të gjithë qëndruan në shtëpinë e Brad Pitt në Los Angeles

Kalendari