Sociale

Gjithsej 16 lajme të mbledhura për datën 13 gusht 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2017-08-13

Skuadra e Partizanit feston ditëlindjen e trajnerit të ri Mark Iuliano

Trajneri i Partizanit Mark Iuliano ka mbushur të shtunën 44 vjeç dhe ditëlindjen e ka festuar me skuadrën e tij të re. Ekipi i Partizanit i ka organizuar një festë teknikut Iulianio në këtë ditë speciale në  ambjentet e Grand Hotel Elite të Kasha Itali, ku po kryejnë edhe fazën

Hakmarrja e Greqisë, i heq nënshtetësinë minoritarëve
  • 2017-08-13

Hakmarrja e Greqisë, i heq nënshtetësinë minoritarëve

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj ministrie bëjnë me dije për Top Channel se nënshtësesia greke do tu hiqet s

Moti i keq, Divjaka ska energji elektrike
  • 2017-08-13

Moti i keq, Divjaka ska energji elektrike

Reshjet e shiut që kanë rënë gjatë natës, kanë shkaktuar probleme në Divjakë, duke rrëzuar shtyllat e betonit, pemë dhe bllokuar disa rrugë. Kjo zonë nuk furnizohet me energji elektrike për shkak të dëmeve të shkaktuara. OSHEE njofton se grupet e punës janë në terren për rikthim

Sheri dhe Toni Blair, nga dy kolegë zyre në dy të dashuruar
  • 2017-08-13

Sheri dhe Toni Blair, nga dy kolegë zyre në dy të dashuruar

Përpara se të ishin dy të dashur, e më vonë një prej çifteve më të njohur në Britaninë e madhe ata ishin dy kolegë. Sheri Blair e ka treguar historinë e dashurisë me Toni Blair, ish kryeministrin britanik në librin e saj me kujtime. Ata ishin të dy praktikantët e Derit, dhe ishte p

No Pic available
  • 2017-08-13

KOREJA E VERIUT: KUSH DO TË MARSHONTE ME TRUMPIN NË LUFTË?

Retorika mes Uashingtonit dhe Phenianit po ashpërsohet gjithnjë e më shumë. Rreziku i luftës po shtohet, gjë që mund të detyrojë shtetet e NATO-s për angazhim brenda aleancës. Skenarët e mundshëm: Bota po mban frymën për shkak të skenarit kërcënues të luftës – Koreja e Veri

No Pic available
  • 2017-08-13

Bën operacion plastik hundën por nuk merr dot frymë

Chloe Khan ka bërë një transformim tronditës të paraqitjes së saj në vitin 2010 kur u shfaq në X Factor si Chloe Mafia. Por për herë të parë ka folur për efektet shkatërruese dhe anësore që ka pasur nga operacionet plastike që ka kryer. Përveç faktit që ka shpenzuar 100.000 

Ditëlindja e çmendur e Cara Delevingne
  • 2017-08-13

Ditëlindja e çmendur e Cara Delevingne

Mund të jetë vetëm 25-vjeç, por kjo nuk e ndalon Cara Delevingne të festojë ditëlindjen e saj duke eksploruar në një udhëtim 100.000 dollarësh në Mexico. Modelja, këngëtarja dhe aktorja ka marrë disa ditë nga koha e saj për të festuar ditëlindjen, e rrethuar nga shumë miq të saj

Kalendari