Sociale

Gjithsej 17 lajme të mbledhura për datën 13 shtator 2017. Jeni duke lundruar në faqen 1
No Pic available
  • 2017-09-13

Pozon nudo në tempujt e lashtë të Egjiptit, modelja futet në burg

Një modele e frymëzuar nga Kleopatra përfundoi në burg pasi pozoi nudo të realizuara në tempujt të lashtë të Egjiptit. Marisa Papem udhëtoi për në Egjipt për të realizuar fotot në fshehtësi, pa leje nga autoritetet. Shpirti i lirë, e cila ka pozuar nudo në 50 shtete, u shpreh se nu

Bashkia vendos sinjalistikë të re për ndarje korsish në hyrje të Kombinatit
  • 2017-09-13

Bashkia vendos sinjalistikë të re për ndarje korsish në hyrje të Kombinatit

Gjithnjë e më shumë rrugët e kryeqytetit po pësojnë një ndryshim rrënjësor, jo vetëm sa i takon shtrimit me asfalt dhe ndërtimit të trotuareve, por në të njëjtën kohë edhe plotësimit me të gjithë sinjalistikën e nevojshme për të rritur sigurinë e drejtuesve të automjeteve dh

11 shtatori 2001, 10 filmat që kanë treguar tmerrin
  • 2017-09-13

11 shtatori 2001, 10 filmat që kanë treguar tmerrin

Nga Fahrenheit 9/11 te World Trade Center e regjisorit Oliver Stone Më 11 shtator 2001, Amerika dhe bota u ndalën në lajmin e sulmeve terroriste të Al Kaedës, që shkaktuan vdekjen e rreth 3000 personave. Ngjarjet e këtyre kronikave që shqetësuan botën, nuk mund të mos ndikonin në zgjedhj

BERISHA DHE RAMA, BASHKË KUNDËR REFORMËS
  • 2017-09-13

BERISHA DHE RAMA, BASHKË KUNDËR REFORMËS

Nga Spartak NGJELA Do t’i lejojë Uashingtoni këta të korruptuar, Ramën, Berishën dhe Bashën, që, për të bllokuar Reformën në Drejtësi, ta çojnë Shqipërinë në Lindje? Absolutisht që jo. l. Edhe nëse kishte ndokush dyshim në bashkimin e këtyre të treve në një aleancë ant

Humbi këpucën por ia doli më së miri në sfilatë
  • 2017-09-13

Humbi këpucën por ia doli më së miri në sfilatë

Gjatë viteve ne kemi parë tepër incidente që ndodhin në pasarelën e modës, por nësë modelet nuk do të ishin profesioniste ato do të dështonin. Bëhet fjal për supermodelen Gigi Hadid, e cila është një nga modelet më të zonja të momentit dhe këtë e tregoi më së miri në pasarel

No Pic available
  • 2017-09-13

E kuqe e nxehtë! Provokon Bella Hadid

Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Dhe tani Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE. Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur

Jennifer Lopez me Rolls Royce siç i ka hije
  • 2017-09-13

Jennifer Lopez me Rolls Royce siç i ka hije

Këngëtarja superseksi Jennifer Lopez adhuron dizenjuesin Tom Ford. Së bashku me të dashurin e  saj Alex Rodriguez ajo ka vizituar dizenjuesin e famshëm.  Por jo më kot kanë shkuar, pasi Jennifer ka kërkuar që inicialet e saj të shënohen në makinën superluksoze të saj Rolls Ro

Kalendari