Sociale

Gjithsej 9 lajme të mbledhura për datën 09 shkurt 2018. Jeni duke lundruar në faqen 2
IKMT aksion në Golem, përplasje me pronarët e bizneseve
  • 2018-02-09

IKMT aksion në Golem, përplasje me pronarët e bizneseve

#td_uid_1_5a7e0e4ceabab .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/02/golem-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5a7e

Veliaj në Malajzi: Tirana, një nga 3 qytetet me më shumë ndryshime
  • 2018-02-09

Veliaj në Malajzi: Tirana, një nga 3 qytetet me më shumë ndryshime

Tirana është përzgjedhur nga Forumi Botëror i Urbanistikës, si një nga 3 qytetet që, bashkë me Newcastle-in e Australisë dhe Panama City-n e Panamasë, ka pësuar më shumë ndryshime vitin e fundit. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë dy ditore në Kuala Lump

Kalendari