Sociale

Gjithsej 14 lajme të mbledhura për datën 25 shtator 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
TERMI E KËRKON TREGU!  SHKATËRRIM I TË ARDHMES SONË!
  • 2018-09-25

TERMI E KËRKON TREGU! SHKATËRRIM I TË ARDHMES SONË!

Nga Zamira ÇAVO Replikë e detyruar Ndaluni vetëm për një minutë për të vënë mendjen në të përditshmen tonë: -Media me emisione vulgare, jashtë çdo norme morali, që nxit lirinë pa limite e që detyrimisht çdo gjë në dhunë, individualizëm e korrupsion. Përgjigja është: Kësht

Air Albania, Rama publikon videon me analistë e gazetarë
  • 2018-09-25

Air Albania, Rama publikon videon me analistë e gazetarë

Kryeministri Rama ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook pjesë nga udhëtimi i analistëve dhe gazetarëve me “Air Albania”. “MIRËMËNGJES dhe me AIR ALBANIA që bëri bashkë si kurrë më parë analistë, reporterë e gazetarë, ju uroj një ditë të mbarë - shkruan

No Pic available
  • 2018-09-25

Rikonstruktohet Kopshti 18, Veliaj: Kopshtet publike kanë rritur cilësinë

Veliaj: Kopshtet publike kanë rritur cilësinë; këmbëngulja e prindërve për të regjistruar fëmijët në kopshtet publike, është kompliment për ne Ky vit i ri arsimor i gjeti vogëlushët e Njësisë 2 me kopshtin e rikonstruktuar dhe me infrastrukturë moderne. Pas rikonstruksionit të ç

Tirana bëhet gati për Maratonën
  • 2018-09-25

Tirana bëhet gati për Maratonën

Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga Maratona e Tiranës, kryeqyteti po bëhet gati për të për të mirëpritur vrapuesit, jo vetëm ata vendas, por dhe ata të huaj. Rrugët ku është parashikuar edhe itinerari i maratonës po vishen me ngjyrat e maratonës duke premtuar në këtë mënyrë një

Dhjetë çifte të famshme që janë rimartuar sërish (Foto)
  • 2018-09-25

Dhjetë çifte të famshme që janë rimartuar sërish (Foto)

Nga Rod Stewart te Beckham, çiftet që thanë po edhe njëherë Kohët e fundit, Salma Hayek ripërtëriu zotimet e martesës me Francois-Henry Pinault. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe Beyoncé dhe Jay Z, Alec dhe Hilaria Baldëin në mes të festave të çmendura dhe shuam intime. Salma Hayek

Erosi, zbuloni dietën që i bën mirë dashurisë 
  • 2018-09-25

Erosi, zbuloni dietën që i bën mirë dashurisë 

Ushqimet nuk janë të gjitha njësoj: ja cilat janë ushqimet që favorizojnë takimet me shkallë të lartë erotizmi në shtrat Seksi dhe ushqimi shkojnë dorë për dore: nuk është ndonjë risi, duke pasur parasysh që ushqimi është thelbësor për shëndetin tonë. Për t’u përgatitu

No Pic available
  • 2018-09-25

ËSHTË THJESHT NJERIU I GABUAR, NË KOHËN DHE VENDIN E GABUAR

Astrit Patozi (Në vend të një replike miqësore me Ylli Manjanin) Ylli Manjani ka të drejtë kur thotë se opozita nuk duhet ta personalizojë betejën me emrin e kryeministrit, por duhet të godasë fort sistemin e tij. Edhe pse ish-ministër i Edi Ramës në qeverinë e mëparshme, ai nuk ka

Kalendari