Sporti

Gjithsej 10 lajme të mbledhura për datën 03 janar 2018. Jeni duke lundruar në faqen 2
Pep Guardiola kundër kalendarit: Po i vrasim futbollistët!
  • 2018-01-03

Pep Guardiola kundër kalendarit: Po i vrasim futbollistët!

Pep Guardiola është ankuar për kalendarin e ngjeshur të Premier League-s, duke iu referuar faktit që klubet angleze janë të dëtyruar të luajnë edhe për Krishtlindje. Tradita është traditë, por kalendari nuk i mbron futbollistët. Ishte hera e parë që lamë pikë pas shumë kohësh, n

Schumacher mbush 49 vjeç, ditëlindja e trishtë e kampionit
  • 2018-01-03

Schumacher mbush 49 vjeç, ditëlindja e trishtë e kampionit

Mendja jonë është gjithnjë tek ty, te Schumacher. Vazhdo të luftosh Michael, është mesazhi që skuadra italiane e Ferrarit ka postuar sot në rrjetet sociale, me rastin e 49-vjetorit të lindjes së pilotit gjerman, 7 herë kampion i botës në Formula 1. Prej 4 vitesh nuk ka informacion në

FSHF zyrtarizon miqësoren me Norvegjinë me 26 mars
  • 2018-01-03

FSHF zyrtarizon miqësoren me Norvegjinë me 26 mars

Federata Shqiptare e Futbollit dhe homologia e saj norvegjeze kanë arritur akordin mes tyre për të luajtur në fund të muajit mars një ndeshje miqësore, në vendin tonë. Pikërisht në datën 26 Mars (ora mbetet për tu konfirmuar në ditët në vijim) do të zhvillohet në Elbasan Arena taki

Kalendari