Sporti

Gjithsej 9 lajme të mbledhura për datën 09 shkurt 2018. Jeni duke lundruar në faqen 2
Olimpiada, parakalojnë edhe Shqipëria me Kosovën
  • 2018-02-09

Olimpiada, parakalojnë edhe Shqipëria me Kosovën

Shqipëria dhe Kosova kanë parakaluar me flamujt respektivë, krahas pjesëmarrësve të tjerë, në ceremoninë e hapjes së Lojërave të 23-ta Dimërore Olimpike.  Në Pyeongchang të Koresë së Jugut është zhvilluar sot rreth mesditës një ceremoni vërtet spektakolare, duke pasur në foku

Gjeti 17 rezultate, keniani fitoi 1.8 milionë euro (Video)
  • 2018-02-09

Gjeti 17 rezultate, keniani fitoi 1.8 milionë euro (Video)

Një histori e pabesueshme vjen nga Nairobi në Kenia, ku një magazinier 31-vjeçar ka fituar një shumë marramendëse. Plot 1.8 milionë euro ka fituar Gordon Paul Ogada pasi kishte parashikuar saktë rezultatin e 17 ndeshjeve të futbollit, javën e kaluar. Një kombinim i çmendur i rezultateve

Kalendari