Sporti

Gjithsej 3 lajme të mbledhura për datën 21 shkurt 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Shtyllat dhe Messi shpëtojnë Barçën, Beshiktashi i vogël për Bajernin
  • 2018-02-21

Shtyllat dhe Messi shpëtojnë Barçën, Beshiktashi i vogël për Bajernin

Nuk ka fitues në Londër, në supersfidën e mbrëmjes, atë mes Chelseat dhe Barcelonës, të cilat u ndanë në barazim 1-1 dhe lanë të hapur çështjen e kualifikimit. Skuadra e Valverdes si zakonisht dominoi kontrollin e lojës, por pa arritur të jetë konkrete në portën e Courtois. Nga an

Pas Emre Can, Allegri do edhe Bonaventurën nga Milani
  • 2018-02-21

Pas Emre Can, Allegri do edhe Bonaventurën nga Milani

Edhe pse merkato e verës është ende larg, Juventus ka filluar të piketojë lojtarët e radhës. Prej kohësh klubi bardhezi kërkon të firmosë me Emre Can të Liverpoolit, por duket se Massimiliano Allegri ka dhe një tjetër kërkesë. Tekniku italian dëshiron mesfushorin e Milanit, Giacomo

Conte: Kombëtarja? Nëse skenarët ndryshojnë, gjithçka e mundur
  • 2018-02-21

Conte: Kombëtarja? Nëse skenarët ndryshojnë, gjithçka e mundur

Antonio Conte u shpreh i keqardhur për barazimin me Barcelonën në Stamford Bridge, pas atij avantazhi të arritur me golin e Willian. Trajneri italian e ka të qartë se mundësitë për një kualifikim të mundshëm në Camp Nou janë zvogëluar, sikurse edhe zërat për një shkarkim të mundsh

Kalendari