Sporti

Gjithsej 10 lajme të mbledhura për datën 24 shkurt 2018. Jeni duke lundruar në faqen 2
No Pic available
  • 2018-02-24

Gafë e Butland, Shaqiri nuk i mjafton Stoke City-it

Një gafë e portierit Butland i hoqi fitoren nga duart Stoke City në transfertën e King Power Stadium ndaj Leicester City. Gjithsesi skuadra e Paul Lambert mori një barazim me shumë vlera në garën për mbijetesë duke u ngjitur në kuotën e 26 pikëve. Përfundoi 1-1 takimi që hapi javën e

Pas Chiesës, Reali i Madridit shenjestron edhe Milinkovic-Savic
  • 2018-02-24

Pas Chiesës, Reali i Madridit shenjestron edhe Milinkovic-Savic

Real Madrid kërkon përforcime në Serinë A. Los Blancos kanë dërguar emisarë në Itali për të vëzhguar dy nga lojtarët më interesantë, Federico Chiesën e Fiorentinës dhe Milinkovic Savic të Lazios. Për këto dy talente janë në garë edhe Napoli, Interi e Juventusi por tashmë duhet

Berisha shënon, Melbounrn fiton
  • 2018-02-24

Berisha shënon, Melbounrn fiton

Goli i 9-të sezonal i Besart Berishës në A-League vulosi fitoren e Melbourne Victory përballë Adelaide United, sfidë e vlefshme, për javën e 21-të të kampionatit australian. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës i asituar nga George në minutën e 59-të, mposhti për herë të tretë n

Kalendari