Sporti

Gjithsej 4 lajme të mbledhura për datën 07 dhjetor 2018. Jeni duke lundruar në faqen 1
Finalja me River Plate, Boca kërkon fitoren në tavolinë
  • 2018-12-07

Finalja me River Plate, Boca kërkon fitoren në tavolinë

Kanë mbetur rreth 48 orë nga starti i finales së dytë të Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, sfidë që është shtyrë dy herë për shkak të incidenteve që ndodhën në hyrje të stadiumit Monumental. Tashmë institucioni që drejton futbollin në Amerikën Latine, CON

Pochettino, hija që përndjek Jose Mourinhon
  • 2018-12-07

Pochettino, hija që përndjek Jose Mourinhon

Djatë e kuq të Manchester United kërkojnë me çdo kusht shërbimet Mauricio Pochettinos, të cilin e projektojnë në stolin e tyre për sezonin e ardhshëm. Një fitore në 5 takime të Premier League ka krisur edhe më shumë marrëdhëniet mes klubit anglez dhe porguezit José Mourinho. Me

Gafë e rëndë e Teqjes, Kukësi hakmerret ndaj Skënderbeut
  • 2018-12-07

Gafë e rëndë e Teqjes, Kukësi hakmerret ndaj Skënderbeut

Kukësi duhet ti bëjë bust Aldo Teqjes. Portieri i Skënderbeut gaboi rëndë në minutën e 53-të, fillimisht në tentativën për të larguar topin, që e përplas në trupin e Ethemit, më pas në ndërhyrjen ndaj futbollistit të Kukësit, duke shkaktuar një 11-metërsh, që u shndërrua në

Hetimet, ja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit
  • 2018-12-07

Hetimet, ja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit

Kanë kaluar rreth 40 ditë nga ngjarja tragjike ku humbi jetën presidenti i Leicesterit, tailandezin Vichaj Srivaddhanaprabha, pasi helikopteri i tij u rrëzua në mënyrë të befasishme, vetëm pak sekonda pasi ishte ngritur nga stadiumi ku ishte luajtur sfida mes vendasve dhe West Hamit. Bordi

Kalendari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama